مهر‌ارز و خدمات ارز دیجیتال

هدف مهر‌ارز ارائه خدمات ارزدیجیتال و آموزش های کاربردی در حوزه ارز دیجیتال است.
در مهر‌ارز سعی خواهد شد که آموزش های ضروری و لازم در دنیای ارز دیجیتال و رمز‌ارزها که معمولا برای افراد تازه کار و یا حتی حرفه ای و با تجربه مورد نیاز است را ارائه کنیم.
علاوه بر آموزش بخشی از تمرکز سایت بر روی سایر خدمات جذابیست که شاید به سختی به توان همه آنها را در یک وبسایت و به زبان فارسی پیدا کرد.
خدماتی از جمله:
• آخرین قیمت های ارزهای دیجیتال، کوین ها و توکن ها
• معرفی و بررسی صرافی های آنلاین خارجی که برای شهروندان ایرانی به دلیل محدودیت های موجود کاربرد بیشتری را دارد
• بررسی صرافی های آنلاین ایرانی و مقایسه آنها
• معرفی و بررسی پاداش های صرافی های خارجی و قرعه کشی های آنها
• معرفی ارزهای دیجیتال، رمز ارزها و توکن هایی که می توانند در بلند مدت باعث سودآوری شوند
• معرفی آخرین ایردراپ ها که می توان به وسیله آن کوین، توکن و ارز دیجیتال رایگان دریافت کرد

خدمات فوق به تدریج به بخش ها و ویژگی های سایت اضافه خواهند شد که ما اولین بخش سایت را به معرفی ایردراپ و راهنمای کسب ارز دیجیتال رایگان اختصاص داده ایم.

ایردراپ و ارز دیجیتال رایگان

شرکت های زیادی پس از ایجاد ارز دیجیتال خود برای گسترش کامیونیتی و نمایانی پروژه هایشان، بخشی از ارز دیجیتال یا توکن های تولید شده را به صورت رایگان با عنوان ایردراپ عرضه و توزیع می کنند.
بسیاری از این ایردراپ ها به افرادی تعلق میگیرد که یک سری عملیات را از جمله به اشتراک گذاری صفحات شبکه های اجتماعی آن شرکت، معرفی به دوستان و ... را انجام دهند.
این پیشنهادها معمولا یک شرایط برد برد را به وجود می آورد چرا که شرکت سازنده کوین یا توکن از تبلیغات و مارکتینگ رایگان بهره مند شده و افراد شرکت کننده نیز به همان نسبت کوین و ارز رایگان دریافت می کنند.
البته ایردراپ های دیگری هم وجود دارند که به ازای نگه داری و نفروختن کوین ها و توکن های مربوطه به شما کوین رایگان می دهند.
ما در وبسایت مهر‌ارز قصد داریم تا جدیدترین ارزهای دیجیتال رایگان منتشر شده در قالب ایردراپ را معرفی کرده و گام های به دست آوردن آن را به شما توضیح دهیم.
علاوه بر این شما را با مفاهیم مورد نیاز دنیای ارز دیجیتال و روش های به کارگیری آن آشنا کنیم.

سوالات متداول

در اینجا بخشی از سوالات متداول را مشاهده میکنید. سعی ما بر این است که این لیست را در طول زمان کامل کنی، اما در صورتی که شما سوالی دارید از طریق فرم پرسش سوال برای ما ارسال کرده و یا از طریق سایر اطلاعات تماس سوال خود را مطرح کنید. ما تمام سعی تلاش خود را برای پاسخ هر چه سریعتر سوالات شما به کار خواهیم گرفت

ایردراپ های انحصاری: فرم ارسالی می گوید که از قبل ثبت نام کرده ام در حالی که من هنوز ثبت نامی انجام نداده ام مشکل چیست؟

اگر هنگام پر کردن فرم های دریافت ایردراپ با پیغام already registered مواجه شده اید چه باید کرد؟

چند دلیل می تواند برای نمایش این پیغام وجود داشته باشد. لیست زیر را مشاهده کنید. در ضمن ما امکان اضافه کردن دستی کاربران به ایردراپ ها را نداریم پس سوال نفرمایید.

دلیل اول: فرم از قبل از طریق آدرس آی پی شما ارسال شده است. (اگر از وی پی ان استفاده می کنید غیر فعال شود)

دلیل دوم: کوکی های مرورگر از قبل نشان دهنده ثبت نام شما هستند. ( از مرورگر دیگر استفاده کرده و یا در حالت incognito ثبت نام را انجام دهید)

دلیل سوم: یک یا تعدادی از مشخصات درج شده در فرم قبلا استفاده شده اند مثلا آدرس کیف پول، آدرس پروفایل توییتر و …

ایردراپ های انحصاری: چه زمانی توکن را دریافت می کنم؟

زمان واریز ایردراپ توکن ها در صفحه ایردراپ درج شده است.

در صورتی که زمانی برای آن مشخص نشده باشد بدین معناست که از سوی شرکتی که ایردراپ را انجام می دهد زمان تعیین نشده است.

چطور می توانم کریپتو و ارز دیجیتال رایگان یا ایردراپ را به دست آورم؟

برای هر پروژه و هر ایردراپ نحوه به دست آوردن آن متفاوت است. بعضی از ایردراپ های مخصوص هولدرها به صورت اتوماتیک به کیف پول کسانی که این ارز را نگه داری کرده اند، واریز می شود. بعضی از ایردراپ ها فقط به کسانی منتقل می شود که در زمان مشخص شده آن کوین را در کیف پول خود نگه داری کرده باشند و یا تبادلی را در آن انجام داده باشند.

یکی از مثال های ایردراپ معتبری که انجام شد مربوط به ارز دیجیتال یونی سواپ بود که در زمان خود به ارزش 1700$ و پس از 6 ماه ارزش این توکن به 7500$ دلار رسید و فقط کسانی امکان ادعا یا Claim آن را داشند که در تاریخ مشخص شده در صرافی های مشخص توکن هایی را مبادله کرده بودند.

برای شرکت در سایر ایردراپ ها در بیشتر مواقع نیاز به داشتن شبکه اجتماعی معتبر از جمله توییتر، فیس بوک، تلگرام خواهید داشت.

در سایت مهر‌ارز به ازای هر ایردراپ کلیه گام های به دست آوردن آن در صفحه مربوطه توضیح داده خواهد شد.

منظور از آدرس کیف پول اتریم ETH چیست؟

آدرس کیف پول ارز دیجیتال اتریم یا ETH همان آدرس ERC20 است که مربوط به توکن های شبکه اتریم است. آدرس با عبارت “0x” همراه با 40 کاراکتر تصادفی شروع می شود.

برای به دست آوردن آدرس کیف پول اتریم می توانید از متامسک (MetaMask) یا تراست والت (Trust Wallet) استفاده کند که آموزش استفاده از آن ها در سایت به صورت تصویری درج شده است.

چه زمانی ایردراپ خودم را دریافت می کنم؟

معمولا توزیع ایردراپ ها بعد از اتمام مرحله ICO یا پیشنهاد اولیه کوین انجام می شود. این کار باعث می شود که توکن یا کوین مورد نظر با قیمت نامناسبی به فروش نرسد. به همین منظور بعضی از مواقع ماه ها بعد از تکمیل مرحله ICO ایردراپ انجام می شود.

معمولا کلیه کوین ها و توکن های جدید شبکه های اجتماعی مربوطه و تیم پشتیبانی خود را دارا می باشند به همین دلیل اگر سوالی در خصوص ایردراپ دارید و در سایت ما پاسخ داده نشده است می توانید از طریق تماس با تیم پشتیبانی شرکت مربوطه از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و یا توییتر سوالات خود را مطرح کنید.

توکن ها را در کیف پولم مشاهده نمیکنم، کجا می توان آنها را پیدا کرد؟

بسیاری از کیف پول های اتریم نیازمند افزودن توکن اختصاصی خود برای مشاهده گردش و موجودی آنهاست. برای مشاهده موجودی کیف پول اتریم آدرس آن را در وب سایت Ethplorer وارد کنید.

پس از ورود به سایت و وارد کردن آدرس اتریم خود کلیه توکن هایی که در این آدرس ثبت شده را از بخش Token Balances مشاهده نمایید.

برای اضافه کردن توکن های اختصاصی به کیف پول متامسک آموزش های سایت را جستجو کنید.

چطور می توانم نام کاربری یا username خود را در تلگرام مشاهده کنم؟

برای ایجاد نام کاربری وارد تنظیمات settings تلگرام شده از بخش نام کابری یا Username نام کابری را وارد کنید، اگر در دسترس باشد پس از ذخیره برای شما نام کاربری ذخیره می شود.

در بسیاری از کمپین های ایردراپ انحصاری نام کاربری تلگرام مورد نیاز است.

چطور می توان لینک retweet توییت انجام شده را کپی کرد؟

به زودی …

سوالی دارید؟

    ارسال درخواست ها

    شما می توانید درخواست ها و یا سوالات خود را از طریق فرم مقابل برای ما ارسال کنید.

    اگر در مورد موضوع خاصی در دنیای ارز دیجیتال نیاز به محتوای آموزشی دارید که در فضای اینترنت آن را نیافته اید از طریق همین فرم برای ما موضوع را ارسال کرده تا در اسرع وقت محتوای آموزشی مربوطه در بخش مطالب آموزشی و وبلاگ سایت درج شود.

    لطفا قبل از پرسش سوال، آن در گوگل جستجو کنید ممکن است در سایر وب سایت های آموزشی ارز دیجیتال سوال شما پاسخ داده شده باشد.