ایردراپسوشیال گود SocialGood
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: ETH
گزارش سو استفاده
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ سوشیال گود SocialGood

هدف تیم سوشیال گود SocialGood کاهش اختلافات اقتصادی در سطح جهانی برای همه است تا بتوانند با استفاده از یک اپلیکیشن و انجام خریدهای آنلاین و ضروری خود ارز دیجیتال رایگان به دست آورند.

با خرید از سایت هایی مانند آمازون، نایک، علی اکسپرس، ebay و یا بیش از 1800 فروشنده کوچک و بزرگ ارز دیجیتال سوشیال گود SG را به صورت رایگان به دست آورده و آن را به ارزهای شناخته شده تبدیل کنید.

سوشیال گود به همه شرکت کنندگان در ایردراپ به ازای هر شخصی 1$ توکن SG ارسال می کند. اپلیکیشن را دانلود و نصب کرده و پس از ثبت نام پاداش دریافت کنید. همچنین می توان به ازای معرفی هر فرد دیگر 1$ توکن SG دیگر نیز دریافت نمایید. امکان معرفی بینهایت فرد وجود دارد.

یک نفر شرکت کننده که بیشترین تعداد معرفی را داشته باشد نیز 10 هزار دلار پاداش توکن SG دریافت خواهد کرد.

به دلیل اینکه در ایران نمی توان محصولات فیزیکی را خریداری کرد توصیه میکنیم که محصولات سی دی کی بازی که قیمت پایینی دارد را خریداری کنید.

مثلا خرید سی دی کی رندوم گیم که از 3.5$ دلار به بالا شروع می شود و به صورت مجازی محصول به شما تحویل خواهد شد (البته باید مجازی را انتخاب کنید)

توجه : طبق قوانین اپلیکیشن سوشیال گود برای به دست آوردن دارایی ها می‌بایست حداقل به ارزش 25$ دلار محصولاتی را از طریق این اپلیکیشن و سایت های پشتیبانی شده خریداری نمایید.

توضیحات کامل در خصوص برداشت توکن های SG

طبق قوانین سایت سوشیال گود افرادی که از طریق سیستم معرفی یا خرید توکن های SG را دریافت کرده باشند برای دریافت و برداشت توکن های خود از اپلیکیشن می بایست قوانین زیر را رعایت کنند:

قوانین برداشت در سیستم معرفی

1- برای جلوگیری از کلاهبرداری، فرآیند تایید برای برداشت توکن های SG الزامی است.

2- وضعیت توکن های دریافتی از طریق معرف زمانی “تایید شده” خواهد بود که شخص معرفی شده طی 30 روز پس از ثبت نام از اپلیکیشن خرید کرده و به ارزش 30$ دلار یا بیشتر توکن SG دریافت کند

3- کاربرانی که از طریق سیستم معرفی ثبت نام میکنند، واجد شرایط دریافت پاداش ثبت نام نخواهند بود

4- به صورت موقت حدقل امکان برداشت 25$ دلار است. کاربر می بایست حداقل 25$ دلار در حساب خود برای فرآهم شدن امکان برداشت موجودی داشته باشد. این گزینه برای جلوگیری از کلاهبرداری اضافه شده و ممکن است در آینده تغییر کند.

خلاصه: توضیحات فوق به این معنی است که زمانی شما می توانید توکن های SG معرف را دریافت کنید که فرد معرفی شده طی 30 روز پس از ثبت نام به ارزش 30$ دلار یا بیشتر توکن SG از طریق خرید کردن دریافت کرده باشد.

قوانین برداشت در سیستم خرید

1- برای جلوگیری از کلاهبرداری، فرآیند تایید برای برداشت توکن های SG الزامی است.

2- به محض اینکه کاربر اولین خرید خود را از طریق فروشگاه های آنلاین پشتیبانی شده انجام دهد، یک پیام برای سیستم سوشیال گود ارسال شده و وضعیت SG های دریافتی از خرید به “تایید شده” تغییر پیدا میکند که میتوان آنها را برداشت کرد. بسته به سایتی که از آن خرید را انجام داده باشید فرآیند تایید می تواند از بلافاصله تا 30 روز و بیشتر به طول انجامد.

4- به صورت موقت حدقل امکان برداشت 25$ دلار است. کاربر می بایست حداقل 25$ دلار در حساب خود برای فرآهم شدن امکان برداشت موجودی داشته باشد. این گزینه برای جلوگیری از کلاهبرداری اضافه شده و ممکن است در آینده تغییر کند.

خلاصه: منظور این است که برای دریافت توکن های پاداش SG حاصل از خرید آنلاین ممکن است بلافاصله و یا طی مدت 30 روز یا بیشتر (که معمولا یک تا دو ماه است) باید صبر کند تا وضعیت پاداش SG به تایید شده تغییر پیدا کند و سپس اگر به حداقل 25$ دلار رسیده بود امکان برداشت آن را خواهد داشت.

برای توضیحات بیشتر به لینک قوانین سایت سوشیال گود مراجعه کنید.

چگونه از سوشیال گود خرید کنیم؟

برای خرید از اپلیکیشن سوشیال گود در صورتی که به شخصی از نزدیکان شما به کردیت کارت های خارجی مثل مسترکارت، ویزاکارت دسترسی دارد با ارسال دسترسی از آنها بخواهید که خرید را برای شما انجام دهند.

در غیر این صورت با مراجعه به سایت های ایرانی که خریدهای بین المللی را با کردیت کارت انجام میدهند با ارسال دسترسی اپلیکیشن سوشیال گود و جزئیات محصولات و سایت هایی که باید در آن خرید انجام دهند، مراحل تایید توکن های SG را پیش ببرید.

 

سلب مسئولیت: طبق قوانین سایت مسئولیت هر گونه خرید برعهده کاربران است و مهرارز صرفا تمام سعی خود را بر این دارد که راهنمایی های مفیدی را به شما عزیزان ارائه کند.

واکنش شما چیست؟
4پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز و دریافت آخرین ایردراپ ها!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

 • 1 پس از ورود به سایت سوشیال گود و دانلود اپلیکیشن سوشیال گود به مرحله بعد بروید
 • 2 اپلیکیشن را نصب کرده و در آن ثبت نام کنید (ایمیل، جی میل و راه کارهای دیگر امکان پذیر است)
  توجه توجه هنگام ثبت نام از کد UX3PVE استفاده کنید و 50$ دلار توکن SG به صورت رایگان دریافت نمایید
 • 3 پس از تکمیل ثبت نام به میزان 200$ دلار توکن SG دریافت خواهید کرد
 • 4 همچنین می توان به ازای معرفی هر فرد به ارزش 200$ دلار توکن SG دریافت کنید (نامحدود معرفی امکان پذیر است)
 • 5 شرکت کنندگان با بیشترین معرفی به ارزش 10 هزار دلار توکن SG دریافت میکنند
 • 6 برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه ایردراپ توکن SG مراجعه کنید

نیازمندی ها

 • موبایل
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
50$ دلار
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

 • نام یا شناسه: SG
 • تعداد عرضه کلی: 700,000 SG
 • تعداد در دسترس: 700,000 SG

جدیدترین ایردراپ‌ها

0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest
0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها