ایردراپکتیزن Catizen
تاریخ پایان: 2025-01-01
ارزش کل:
پلتفرم:
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ کتیزن Catizen

کتیزن (Catizen) یک بازی تلگرامی در سبک Play-to-earn است که نسبت به سایر بازی‌های این پلتفرم از گرافیک بالاتری برخوردار است.

شیوه این بازی به این صورت است که بر روی یک صفحه 12 خانه‌ای باکس‌هایی ایردراپ میشود که درون آنها گربه است! در هر چند ثانیه یک باکس بر روی این صفحه فرود می آید.

گربه‌ها دارای یک سطح مشخص هستند که قابل ارتقا از سطح 1 تا 420 وجود دارد! شما میبایست برای افزایش سطح گربه‌ها آنها را دو به دو بر روی هم کشیده و جفت کنید مثلا دو گربه سطح 1 یک گربه سطح 2 را خلق میکند یا دو گربه سطح 10 یک گربه سطح 11 را برای شما در صفحه ایجاد می‌کند.

این بازی دارای یک توکن اختصاصی با نام wCATI است که در شبکه TON لیست شده است و حتی امکان واریز توکن و Stake کردن آن برای دریافت پاداش هم وجود دارد. به احتمال زیاد در آینده نزدیک امکان تبدیل سکه‌های بازی به این توکن وجود داشته باشد و یا به ازای سکه‌ای که جمع آوری کرده باشید یک توکن دیگر به شما ایردراپ می شود.

داستان بازی هم به این شکل است که گربه‌ها در یک محیطی هستند که کاراکترهای انیمیشنی انسانی وارد این محیط میشوند و با بازی کردن با این گربه‌ها به شما سکه میدهند.

هر چقدر سطح گربه بالاتر باشد پاداش دریافتی شما هم در واحد زمان (ثانیه) بیشتر خواهد بود. هر بار که شما سکه ای دریافت میکنید به استخر پاداش شما ریخته میشود و در واحد زمان به ازای مجموع سکه موجود، پاداش دریافت میکنید.

مثلا اگر سطح گربه 10 باشد و پاداش به ازای این سطح 10000 سکه باشد، در یک ثانیه 10 هزار سکه به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد.

نمایی از بازی کتیزن Catizen

تا زمانی که بازی رو شروع نکنید شاید توضیحات کمی برای شما گنگ باشد اما با کمی بازی کردن، متوجه سیستم و ساختار آن خواهید شد.

در ابتدای بازی با ورود به بخش Quests میتوانید توکن Fish به دست آورید و در بخش Fishing آن را برای به دست آوردن پاداش‌های جذاب در بازی خرج کنید.

به زودی در بخش زیر یک ویدیو آموزشی کامل و اختصاصی را برای این بازی اضافه خواهیم کرد. این صفحه را به صورت روزانه دنبال کنید.

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

  • 1 عضو بات تلگرام کتیزن Catizen شوید تا بازی برای شما آغاز شود
  • 2 با توجه به راهنمای بازی و آیکون دست، بازی را شروع کنید. حال سعی کنید گربه ها را با یکدیگر جفت کنید تا سطح آنها ارتقا پیدا کند. خود بازی شما را برای انجام این کار راهنمایی میکند
  • 3 گزینه‌های Quest, Fishing, Mine, Feed و Invite تا زمانی که به یک سطح خاص (حداقل سطح 6) در بازی دست پیدا نکنید برای شما فعال نخواهند شد و همینطور که در جریان بازی پیش بروید، راهنمای درون بازی به شما آموزش‌های لازم را به همراه نحوه کارکرد هر بخش ارائه میدهد
  • 4 با معرفی دوستان خود از طریق لینک موجود در بخش Invite، پاداش مجزایی دریافت خواهید کرد. بهتر است که دوستانتان را روزانه دعوت کنید تا پاداش هر روز یعنی 10 Fish را در هر روز به دست آورید
اعتبار ایردراپ

امتیاز 4/5

نیازمندی ها

  • نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

سلب مسئولیت:
این صفحه صرفا جهت نمایش اطلاعات قیمتی و وضعیت پروژه‌های موجود در بازار ارزهای دیجیتال ساخته شده است و به معنای پیشنهاد سرمایه‌گذاری یا تایید پروژه موردنظر از سمت سایت مهر‌ارز نیست. بدیهی است که مسئولیت سرمایه‌گذاری در هر پروژه تماما بر عهده سرمایه‌گذاران آن است و مهر‌ارز تنها به‌عنوان مرجع نمایش داده‌های قیمتی و اخبار این پروژه‌‌ها عمل می‌کند.

  • نام یا شناسه: Fish
  • تعداد عرضه کلی: 336,000,000
  • تعداد در دسترس: 336,000,000
  • وایت پیپر

جدیدترین ایردراپ‌ها

0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها