ایردراپهولد کوین HoldCoin
تاریخ پایان: 2025-01-01
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: TON
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ هولد کوین HoldCoin

هولد کوین HoldCoin یک بات تلگرامی جدید است که شباهت‌های نزدیکی به بازی همستر کمبات دارد. در بات تلگرامی هولد کوین کافیست برای دریافت سکه روی دکمه قرمز رنگ Hold انگشت خود را نگه دارید تا سکه‌هایی که از بالای صفحه رو به پایین میریزند، توسط یک آهنربا جذب شود. در این بازی دیگر نیازی به تپ کردن نیست 🫡

پس از جمع آوری سکه میتوانید به بخش Mine رفته و کارت‌های بازی را خریداری کنید تا میزان ماین سکه در ساعت، بدون حضور شما، افزایش پیدا کند. البته در حال حاضر تعداد کارت‌های بازی کم هستند و احتمالا در آینده افزایش پیدا خواهند کرد.

این امکان وجود دارد تا در همان ابتدای بازی کیف پول تلگرامی خود را به بازی متصل کنید تا اگر درآینده پاداشی به شما تعلق گرفت، به کیف پول شما در شبکه TON واریز شود.

آموزش بات تلگرام هولد کوین

در اینجا توضیحات کلی را خصوص هر یک از بخش‌های بازی تلگرامی HoldCoin ارائه خواهیم کرد که اگر آنها را به درستی رعایت کنید سریعتر در بازی پیشرفت خواهید کرد.

بخش هولد Hold 🧲

صفحه اصلی بات تلگرام هولد کوین HoldCoin

این تب در واقع همان صفحه اصلی بات است که با نگه داشتن انگشت روی دکمه قرمز رنگ سکه‌ها توسط آهنربا جمع آوری خواهند شد.

در این بخش در بالای صفحه سه گزینه وجود دارد:

سرعت ماین Mine Speed: نشان دهنده سرعت ماین سکه در زمان عدم حضور شما بر ساعت است. برای مثال اگر نوشته باشد 20/hr یعنی در ساعت 20 سکه برای شما جمع خواهد شد.

تاثیر ماین دوستان Frens Mine Boost: زمانی که دوستان خود را به بازی دعوت کنید این گزینه بر حسب ساعت برای شما پاداشی در نظر میگیرد که به سرعت ماین نهایی شما اضافه می‌کند.

سرعت ماین کلی Total Mining Speed: این گزینه نشان دهنده مجموع سرعت ماین سکه در ساعت را به شما نشان میدهد که حاصل مجموع دو گزینه قبلی است.

در زیر این سه بخش میزان موجودی سکه خود را مشاهده می‌کنید و در بخش پایین آن یک نوار سبز رنگ وجود دارد، که نشان دهنده نوار انرژی شماست که با هولد کردن و جمع آوری سکه این نوار خالی می‌شود و پس از مدتی دوباره پر خواهد شد.

یک آیکون کیف پول سیاه رنگ روی این صفحه قرار دادن که با زدن روی آن میتوانید کیف پول تلگرام خود را به بازی متصل کنید.

آیکون تقویم رنگی با عنوان Daily Reward بخشی است که با مراجعه به آن به صورت روزانه پاداشی را دریافت خواهید کرد، این کار را در روزهای پشت سرهم انجام دهید تا در روز 9 ام 300 هزار سکه به شما پاداش داده شود. 🤑

بخش بوست Boost 🚀

بخش Boosters در بازی تلگرامی هولد کوین

اگر از قبل بات‌های تلگرامی مشابهی را بازی کرده باشیدT این بخش برای شما بسیار آشنا خواهد بود. این قسمت خود به دو بخش اصلی تقسیم میشود: Daily Free و Boosters.

کمک روزانه رایگان Daily Free

در اینجا دو گزینه اصلی وجود دارد که در هر روز 3 مرتبه قابلیت فعال سازی را دارد.

گزینه Full Energy نوار انرژی سبز رنگ شما را پر میکند. این گزینه را تنها زمانی فعال کنید که نوار انرژی از قبل خالی شده باشد.

گزینه Coin Storm حالت گردباد را فعال خواهد کرد که در واقع سرعت ربایش سکه‌ها چند برابر می‌شود و در بازه زمانی 10 ثانیه سرعت دریافت سکه بیشتر از حالت عادی خواهد بود.

تقویت‌های ربات Boosters

در این بخش میتوانید سه گزینه را با پرداخت سکه‌هایی که از قبل جمع آوری کرده‌اید به سطوح بالاتر ارتقا دهید که با این کار به شما کمک می‌کند با سرعت بیشتری در بازی سکه جمع کنید.

گزینه Multivalue: با ارتقا سطح این آیتم ارزش ربایش یک سکه +1 واحد افزایش پیدا می‌کند. برای مثال اگر در سطح یک، ارزش سکه 1 باشد با ارتقا به سطح دو ارزش سکه 2 خواهد بود و 2 واحد از نوار انرژی شما کم میکند.

نکته: ارتقا سطح این گزینه علاوه بر اینکه سریعتر نوار انرژی را خالی میکند، در زمان های فعال سازی Coin Storm سکه بیشتری برای شما جمع خواهد کرد.

گزینه Energy Limit: با ارتقا لول این آیتم نوار انرژی شما به میزان 250 سکه افزایش پیدا میکند.

گزینه Fill Rate: با ارتقا این گزینه سرعت پر شدن نوار انرژی سریعتر می‌شود.

بخش کسب امتیاز Earn 💰

بخش کسب امتیاز هولد کوین

در این تب، امکان به دست آوردن سکه، در ابتدای بازی، با عضویت در کانال‌های اسپانسر هولد کوین و یا انجام ماموریت‌های خواسته شده در شبکه‌های اجتماعی وجود دارد.

نکته: توصیه میکنیم سکه‌های به دست آمده از این قسمت را در بخش Boost برای ارتقا سطح بخش‌های مختلف Boosters خرج کنید تا سکه‌ها صفر شود در نتیجه سرعت پیشرفت شما در بازی بیشتر خواهد شد.

👈 لینک ادلیست عضویت در گروه و کانال تلگرام هولد کوین

بخش استخراج Mine ⛏️

بخش ماین در هولد کوین

در این قسمت کارت‌هایی وجود دارد که با خرید هر کدام، سطح کارت بالا رفته و با بالا رفتن سطح کارت میزان پرافیت در ساعت شما افزایش پیدا می‌کند.

مجموع Profit Per hour کل کارت‌‌های خریداری شده برابر می‌شود با میزان پرافیت شما در ساعت یعنی، میزان سکه‌ای که بدون حضور شما در بازی توسط بات برای شما جمع آوری می‌شود.

سعی کنید میزان Profit per hour خود را بالا ببرید تا سرعت به دست آوردن سکه برای شما به صورت صعودی بالا رود.

واکنش شما چیست؟
2پسندیدن0نپسندیدن1دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

  • 1 قبل از شروع به ماین و کسب سکه، عضو بات تلگرام هولد کوین HoldCoin شوید
  • 2 در صفحه‌ای که باز میشود روی دکمه قرمز رنگ و بزرگ "Hold" انگشت خود را نگه داشته تا سکه‌ها شروع به جمع آوری شوند
  • 3 وارد بخش Earn شده و تمامی کارهای خواسته شده را در شبکه‌های اجتماعی و عضویت در کانال‌ها و بات‌ها را تکمیل کنید و سکه‌های مربوط به آن را به دست آورید. لینک ادلیست عضویت در کانال و گروه تلگرام HoldCoin
  • 4 سکه‌های به دست آمده را در بخش Boost برای ارتقا سطح سه گزینه Multivalue, Energy Limit و Fill rate خرج کنید
  • 5 پس از کمی جمع آوری سکه به بخش Mine رفته و کارت‌های بازی را برای افزایش ارزش پرافیت در ساعت خود، به سطح‌های بالاتر ارتقا دهید
  • 6 با ورود به بخش Friends دوستان خود را به بازی دعوت کرده و به ازای هر دعوت پاداش‌هایی به دست آورید. در این بازی دوستان غیر مستقیم شما هم برایتان پاداش به همراه خواهند داشت
اعتبار ایردراپ

امتیاز 3.5/5

نیازمندی ها

  • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

  • نام یا شناسه: HOLD
  • تعداد عرضه کلی: نامشخص
  • تعداد در دسترس: نامشخص
5 1 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

2 دیدگاه ها
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین امتیاز
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها
ناشناس

کی لیست میشه

مهر ارز

سلام هنوز زمان مشخصی اعلام نشده