ایردراپپیکسل تپ PixelTap 💲
تاریخ پایان: 2025-01-01
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: ETH
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ پیکسل تپ PixelTap 💲

پیکسل تپ PixelTap یک مینی گیم جذاب و متفاوت تلگرامی جدید است که توسط سازندگان PixelVerse ایجاد شده است. بات‌های تلگرامی از زمان عرضه نات کوین در حال تغییر رویه هستند و به سوی تبدیل شدن به بازی‌های کامل‌تری پیش میروند از جمله این موارد میتوانیم به بات تلگرامی و مینی گیم متفاوت نات ای آی NOTAI اشاره کنیم.

پیکسل تپ علاوه بر امکان ماین کوین‌های بازی، به کاربران اجازه میدهد تا در مبارزات با افراد واقعی و سایر کاربران بات شرکت کرده و در صورت برنده شدن پاداش دریافت کنند.

از آنجایی که پیکسل ورس دارای اعتبار بالایی به عنوان یک پلتفرم بازی وب نسخه 3 می‌باشد، احتمال معتبر بودن پیکسل تپ بسیار بالاست. البته که می‌توان زیبایی‌ها و گرافیک بازی را هم، به عنوان یک نشانه جدی برای این مسئله در نظر گرفت.

آموزش بازی پیکسل تپ PixelTap

پس از عضویت در بات تلگرام پیکسل تپ و شروع بازی، امکان دریافت سکه‌ها (امتیازات) در هر 8 ساعت وجود دارد. اگر قصد ندارید که 8 ساعت برای دریافت سکه صبر کنید امکان دریافت امتیاز از طریق بازی کردن با دیگر اعضا فرآهم است.

هر بازی 2 دقیقه زمان نیاز دارد و در صورت پیروزی میتوانید پاداش خود را مطابق با سطح فعلی کاراکتری که با آن به مبارزه وارد شده اید را، به دست آورید.

به طور کلی در بازی تعدادی کاراکتر ربات شکل وجود دارد که می‌توانید با سکه‌ها و امتیازات به دست آمده در هر 24 ساعت، یکی از آنها را به صورت تصادفی خریداری کنید.

در ابتدا سطح هر کاراکتر 1 است ولی امکان ارتقا (Upgrade) سطح کاراکتر مورد علاقه شما تا سطوح بالاتر وجود دارد و البته پس از هر بار ارتقا بازی به صورت تصادفی توانایی‌ها را افزایش میدهد که همین مورد به جذابیت بیشتر در مبارزات دو نفره تبدیل میشود یعنی، دو نفر با کاراکتر مشابه و سطح یکسان ممکن است دارای توانایی‌های متفاوتی باشند.

صفحه اصلی بازی PixelTap

بازی به صورت کلی از 5 بخش اصلی تشکیل شده است که توضیحات هر بخش را در زیر مشاهده میکنید:

بخش کسب سکه 💰 Earn: این بخش در شروع بازی جزو بخش‌های مهمی است که به شما کمک میکند برای شرکت در مسابقات و یا خرید کاراکتر امتیاز جمع کنید. هر 8 ساعت یک مرتبه میتوانید سکه‌های جمع آوری شده را Claim کنید.

بخش دعوت دوستان 🫂 Invite: در این بخش یک لینک به شما داده می‌شود که با در اختیار گذاشتن آن با دوستان خود و عضویت هر یک از آنها پاداشی به صورت سکه رایگان برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

قسمت مبارزه Fight 🥊

صفحه اسکرین مبارزه Fight پیکسل تپ

این بخش روشی جدید در بازی‌های این سبک است که از طریق مبارزه با سایر کاربران واقعی و پیروزی در مسابقه پاداش به دست می‌آورید.

در بازی تعدادی کاراکتر تعریف شده است که در ابتدا شما فقط یک کاراکتر را در اختیار خواهید داشت و در ادامه و پیشرفت در بازی میتوانید گزینه Buy New Pet را کلیک کرده و با خرج مقداری سکه (امتیاز) یک کاراکتر جدید به صورت تصادفی دریافت کنید.

با زدن روی دکمه Upgrade اکان ارتقا سطح کاراکتر مورد علاقه شما و قوی‌تر کردن آن در مسابقات دو نفره بیشتر شده که نتیجه آن احتمال بیشتر برد شماست.

مبارزه (Fight) به این صورت است که در کاراکتر حریف به شما نمایش داده میشود و سپس کل کاراکتر حریف به حالت محو (بلور شده) در می‌آید و فقط یک دایره مشخص آن شفاف خواهد ماند که شما باید تند تند و به سرعت به آن دایره تپ کنید (ضربه بزنید).

هر کس بتواند سریعتر ضربه بزند و نوار جان کاراکتر دیگری را تمام کند پیروز بازی خواهد بود.

در میان مبارزه یک بخش ویژه نمایش داده میشود که 4 کارت حرکت قدرتمند (Super Kick) است در همان زمان به حریف هم 4 کارت نمایش داده میشود که برای دفاع خود در مقابل این حرکت شماست.

در زمانی که نوبت سوپر کیک شما میرسد شما یک کارت را انتخاب میکنید و حریف هم یک کارت را انتخاب میکند اگر حریف دقیقا کارت مشابه شما را انتخاب کرده باشد، ضربه شما را دفاع کرده اگر نه از جان حریف کم میشود. بلافاصله بعد از شما نوبت حریف است و این بار شما هستید که باید کارت دفاع را انتخاب کنید و حریف Super kick را اجرا کند.

سعی کنید که سریعتر سکه جمع کنید و کاراکتر خود را ارتقا دهید تا امکان پیروزی در مبارزات برای شما افزایش پیدا کند و پاداش‌های خوبی به دست آورید.


بخش برترین‌ها 🥇 Top: در این بخش میتوان برترین‌های بازی و هفته را از نظر امتیاز (سکه) و تعداد معرف مشاهده کنید.

بخش پاداش‌ها Rewards 🎁

صفحه پاداش های pixel tap

این بخش خود به دو تب تقسیم میشود که شامل تب‌های Rewards و Tasks است.

در بخش Rewards دو قسمت اصلی وجود دارد:

کومبو روزانه پیکسل تپ Pixel Tap: در هر روز با مراجعه به این قسمت و انتخاب کمبوهای روزانه میتوانید پاداش خیلی خوبی به دست آورید. ما به صورت روزانه کمبوهای پیکسل تپ را در کانال مهرارز قرار خواهید داد.

پاداش روزانه Daily Reward: این بخش نیازی به توضیح ندارد و کافی است هر روز به این قسمت سر زده و پاداش خود را Claim کنید. اگر به صورت مرتب و روزانه این کار را انجام دهید، سکه‌ای که هر روز نسبت به روز قبل دریافت میکنید بیشتر خواهد بود.

در بخش مربوط به Tasks با انجام کارها و ماموریت‌هایی که از شما خواسته شده است سکه اضافه و خوبی دریافت می‌کنید. البته برای انجام این کارهای نیاز به اکانت توییتر، دیسکورد و مواردی از این دست دارید.

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

  • 1 برای شروع بازی عضو بات تلگرام پیکسل تپ PixelTap شوید
  • 2 کمی صبر کنید تا صفحه آموزش باز شود، اگر مایل بودید محتوای هر صفحه را خوانده، سپس روی Next کلیک کنید یا برای بستن همه روی دکمه Skip بزنید. اکنون اگر با لینک ما عضو بازی شده باشید میتوانید اولین 96000 سکه خود را به عنوان پاداش به دست آورید
  • 2 وارد بخش Rewards شده و از طریق کومبوهای معرفی شده در کانال تلگرام مهرارز که به صورت روزانه درج می‌شود پاداش کومبو و سپس پاداش Daily Reward را دریافت کنید. بعد از این وارد تب Tasks شوید که زیر مجموعه Rewards است و برای دریافت پاداش ماموریت های خواسته شده را در شبکه‌های اجتماعی تکمیل کنید.
  • 3 هر 8 ساعت یک مرتبه وارد بازی شوید و سکه‌های خود را که به حالت Full رسیده است، Claim کنید. البته امکان Claim کردن در بازه‌های زمانی کمتر هم وجود دارد که شمارنده دوباره از 8 ساعت شروع خوهد شد و تا همان جا سکه‌ها را جمع می‌کنید
  • 4 از طریق بخش Invite و لینکی که در اختیار شما قرار داد میشود، دوستان خود را به بازی دعوت کنید و پاداش هر دعوت را به دست آورید
اعتبار ایردراپ

امتیاز 4/5

نیازمندی ها

  • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

  • نام یا شناسه: PIXFI
  • تعداد عرضه کلی: 5,000,000,000 PIXFI
  • تعداد در دسترس: 5,000,000,000 PIXFI
  • وایت پیپر
0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها