ایردراپراکی ربیت Rocky Rabbit (پاداش عالی)🐰💪
تاریخ پایان: 2025-01-01
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: TON
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ راکی ربیت Rocky Rabbit (پاداش عالی)🐰💪

راکی ربیت (Rocky Rabbit) نام بازی تلگرامی جدیدی است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک بات تلگرامی پرطرفدار است. خیلی‌ها بات تلگرامی راکی ربیت را جایگزینی برای همستر کمبت می‌دانند چرا که علاوه ظاهر و ساختار بسیار جذاب و جدید، شباهت‌های نزدیکی به همستر دارد.

در بازی شما یک کاراکتر خرگوش دارید که امکان انتخاب جنسیت دختر یا پسر بودن آن در ابتدای بازی قابل انتخاب است. دقیقا مانند همستر کمبات در ابتدا این خرگوش نیمه برهنه است و در ادامه بازی همینطور که امتیاز و سطح شما بالاتر میرود ظاهر آن هم جذاب‌تر می‌شود.

برای دریافت امتیاز بایستی روی خرگوش که بر روی یک سکه قرار گرفته است کلیک کنید و امتیاز به دست آورید.

ترفندها و آموزش بازی راکی ربیت

بازی تلگرامی راکی ربیت Rocky rabbit

در اینجا تا حد امکان نکات آموزشی Rocky rabbit را به همراه روش‌های کسب امتیاز بیشتر ارائه خواهیم کرد. این آموزش به صورت مرتب و با کسب اطلاعات بیشتر به روز رسانی خواهد شد.

به طور کلی بازی Rocky rabbit دارای 5 تب اصلی است.

تب صفحه اصلی (تصویر خرگوش)

این بخش در واقع صفحه اولی است که با مراجعه به آن و تپ کردن روی سکه میتوانید امتیاز به دست آورید. در بخش بالای صفحه 3 قسمت وجود دارد که شامل:

 • اسپانسر (Sponser): یک صرافی را به دلخواه به عنوان اسپانسر خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما Toncoin است.
 • ساعتی (Hourly): میزان پاداش شما در هر ساعت را مشخص میکند که اگر در بازی هم حضور نداشته باشید برای شما سکه جمع آوری میشود. مانند گزینه profit per hour در همستر کمبات است.
 • کل سکه به دست آمده (Total Earned): نشان میدهد که تا اینجای بازی چقدر سکه به دست آورده‌اید. حتی اگر سکه‌ها خرج شده باشد هم در این عدد محاسبه میشود.

در این صفحه میتوانید با ورود به بخش Boost، گزینه Multitap را ارتقا دهید که میزان سکه به دست آمده به ازای هر تپ را +1 واحد افزایش می‌دهد و یا گزینه Enery Limit را ارتقا دهید که نوار انرژی شما را به میزان 500 سکه افزایش خواهد داد.

در عین حال یک گزینه Full Energy هم در اختیار شما هست که هر یک ساعت یک بار میتوانید آن را فعال کنید که نوار انرژی خالی شده شما پر می‌شود. در روز فقط 5 بار میتوانید از این گزینه استفاده کنید.

تب ماین Mine

تب ماین راکی ربیت rocky rabbit

در این قسمت سه تب اصلی وجود دارد که همگی به هم مرتبط هستند و برای باز کردن کارت های هر تب بایستی کارت تب دیگری را تا سطح مشخصی ارتقا داده باشید.

وقتی روی یک کارت کلیک میکنید پایین کارت به شما میگوید که چه کار‌هایی را باید انجام دهید تا امکان ارتقا این کارت فرآهم شود. زمانی که روی آن تسک خط کشیده میشود یعنی آن را با موفقیت انجام داده اید.

ارتقا کارت ها در بازی راکی ربیت

تب Tournaments

در ابتدای بازی شما در سری مسابقات (تورنومنت) Newcomer هستید که برای آزاد کردن و باز کردن قبل تورنومنت بعدی (Freshman Tournament) بایستی تورنومنت فعلی را تا حداکثر سطح ممکن ارتقا دهید.

برای این کار ابتدا باید کارت‌های تب‌های Fighter و Coach را ارتقا داده باشید!

تب تورنومنت راکی ربیت

تب Fighter

در ابتدای بازی سعی کنید وارد این تب شده و تمامی گزینه ها را از بالا به پایین به سطح 1 ارتقا دهید. سپس وارد بخش Claim شده و به خاطر این تغییر سطح، پاداش‌های خود را کسب کنید.

پس از Claim کردن یک تایمر روی کارت ظاهر میشود و بعد از آن زمان میتوانید مجددا وارد این بخش شده و دوباره پاداشی را در قالب سکه (Claim کرده) به دست آورید.

برای ارتقا سطح کارت‌های بخش Fighter به سطوح بالاتر بایستی در بخش Tournaments سطح خود را ارتقا بخشید.

تب Coach

این تب هم مشابه Fighter هست البته با کارت های متفاوت که با ارتقا هر کدام امکان دریافت پاداش در بخش Claim آن تب وجود دارد.

 

👈 ادلیست عضویت در کانال و گروه تلگرام راکی ربیت در کانال تلگرام مهرارز قرار گرفته است.

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

 • 1 برای شروع، عضو بات تلگرام راکی ربیت Rocky Rabbit شوید
 • 2 در صفحه جدید اگر قصد دارید خرگوش شما پسر باشد گزینه Boy و اگر دختر گزینه Girl را انتخاب کرده و روی دکمه Start کلیک کنید
 • 3 هم اکنون میتوانید با کلیک روی سکه بازی شروع به کسب امتیاز کنید
 • 4 وارد بخش Earn شده و با انجام کارهای خواسته شده در شبکه‌های اجتماعی سکه به دست آورید. 👈 دسترسی به ادلیست در کانال تلگرام مهرارز
 • 5 با ورود به بخش Mine و خرید کارت های بازی میتوانید میتوانید قسمت Hourly خود را ارتقا داده تا در زمانی که در بازی حضور ندارید برای شما سکه جمع آوری شود
 • 6 به زودی بخش مبارزه در تب Battle راه اندازی می‌شود که میتوانید با دیگر خرگوش‌ها به مبارزه بپردازید و میزان سکه خود را افزایش دهید
 • 7 با ورود به بخش Friends و معرفی دوستان خود به بازی پاداش مجزایی به شما تعلق خواهد گرفت
اعتبار ایردراپ

امتیاز 4/5

نیازمندی ها

 • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

بازی تلگرامی راکی ربیت Rocky rabbit

 • نام یا شناسه: نامشخص
 • تعداد عرضه کلی: نامشخص
 • تعداد در دسترس: نامشخص
0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها