ایردراپجذاب سیمپل Simple
تاریخ پایان: 2025-01-01
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: TON
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ جذاب سیمپل Simple

از طریق بات تلگرام سیمپل Simple به معنی آسان، توکن SMPL استخراج کنید. به تازگی یک بات تلگرامی توسط سازندگان اپلیکیشن Simple ایجاد شده است که نام آن هم سیمپل است.

شما می‌توانید از طریق عضویت در این بات، توکن SMPL ماین کنید. احتمالا در آینده بتوان این توکن‌ها را از طریق اپلیکیشن Simple به فروش رساند.

سیمپل Simple یک اپلیکیشن موبایل با کاربری آسان است که میتوانید از طریق آن قیمت ارزهای دیجیتال را رصد کرده و یا خرید و فروش ارز دیجیتال انجام دهید. امکانات ویژه این اپلیکیشن شامل خرید رمز ارز از طریق کارت‌های بانکی به صورت مستقیم و دریافت کارت اختصاصی Simple شبیه به کارت‌های بانکی برای خرید و فروش با ارز دیجیتال است.

با توجه به اینکه سیمپل دارای اعتبار جهانی است پس حتما در بات تلگرامی آن عضو شوید، چرا که به احتمال زیاد میتوان توکن‌های SMPL به دست آمده را در آینده به پول واقعی تبدیل کرد.

بات تلگرامی Simple

مینی گیم تلگرامی سیمپل به این صورت است که در طی 8 ساعت برای شما توکن SMPL ماین می‌کند و پس از این مدت شما بایستی به بات مراجعه کرده و سکه‌های خود را دریافت کنید.

علاوه بر ماین کردن، با مراجعه به بازی و تپ کردن روی سکه میتوانید پاداش به دست بیاورید.

در ابتدای بازی میزان سکه استخراج شده و امکان تپ روی سکه محدود است که میتوان این محدودیت را از روش‌های مختلف کاهش داد تا بتوان در واحد زمان، سکه‌های بیشتری به دست آورد و میزان سکه به دست آمده در هر بار تپ را افزایش داد.

آموزش بات تلگرامی سیمپل

صفحه اصلی Simple

به طور کلی این بات دارای 4 بخش اصلی است که در زیر توضیح هر کدام درج شده است:

تب Home: صفحه اصلی بات است. در اینجا امکان برداشت توکن‌های SMPL ماین شده وجود دارد و میتوانید با کلیک (تپ) روی سکه پاداش به دست آورید.

در این بخش یک گزینه وجود دارد به نام Wheel of Fortune که با چرخواندن روزانه آن پاداش‌های خوبی کسب خواهید کرد.

تب Tasks: در اینجا ماموریت‌هایی وجود دارد که میتوانید با انجام آنها توکن رایگان SMPL دریافت کنید. اولین و مهمترین کاری که قبل از ورود به بات باید انجام دهید، نصب اپلیکیشن Simple و عضویت در آن است. در هنگام عضویت از کد معرف 50B659 استفاده تا اگر در آینده از کارت سیمپل خریدی انجام دادید 100 دلار پاداش دریافت کنید. 💰

تب Boost

بازی تلگرامی Simple صفحه Boost

بخش اصلی و جذاب Simple در این تب قرار دارد. اگر بازی همستر کمبات را انجام داده باشید، نحوه کارکرد این بخش برای شما آشنا خواهد بود.

این بخش خود به 4 قسمت تقسیم میشود: Simple, Coins, Invest و Academy که در هر بخش تعدادی کارت وجود دارد. هر کارت پیش نیاز کارت دیگر است و برای شروع باید بتوانید از بخش Coins کارت Blockchain را به سطح 2 ارتقا دهید. بعد از آن کارت Custodian wallet در بخش Simple آزاد می‌شود.

همینطور باید کارت‌های مختلف را خریداری کرده و به سطوح مختلف ارتقا دهید تا قفل سایر کارت‌ها باز شود.

پیش نیاز باز کردن قفل هر کارت زیر کارت نوشته شده است. برای مثال برای باز کردن قفل Crypto Mining در تب Invest بایستی از قبل کارت Blockchain را تا سطح 5 ارتقا داده باشید.

نکته مهم: با توجه به سطح کارت‌ها، تعداد توکنی که در واحد زمان برای شما ماین می‌شود افزایش پیدا کرده و میتوانید میزان پاداش به ازای تپ کردن را هم افزایش دهید پس تا آنجایی که امکان دارد کارت‌ها را ارتقا دهید تا در ادامه و بلند مدت سکه‌های SMPL بیشتری نصیب شما شود.

تب Invite: در این قسمت میتوانید با زدن گزینه Invite friend دوستان خود را به بازی دعوت کرده و پاداش مجزایی به دست آورید.

 

✅ پیشنهاد مهرارز برای شرکت در این ایردراپ

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

  • 1 در اولین قدم برای شروع بازی عضو بات تلگرام سیمپل Simple شوید
  • 2 پس از ورود از شما یک ایمیل خواسته می‌شود. حتما ایمیل شخصی خود را وارد کنید. در صفحه اول روی دکمه Start Farming کلیک کنید تا فرآیند ماینینگ شروع شود سپس Wheel of Fortune را برای دریافت پاداش اضافه بچرخوانید
  • 3 کاربران اندروید نسخه اندروید و کاربران اپل نسخه IOS اپلیکیشن Simple را دانلود کرده و در آن با استفاده از ایمیلی که در ابتدای ربات سیمپل وارد کرده بودید ثبت نام کنید. ⚠️ توجه: در هنگام ثبت نام از کد معرفی (referral) 👈 50B659 استفاده کنید تا اگر روزی کارت Simple را دریافت کردید 100 دلار یا 100 یورو 💲 بسته به کشوری که ثبت نام کرده اید، پاداش به شما تعلق بگیرد
  • 4 وارد بخش Tasks شده و با انجام ماموریت های خواسته شده سکه SMPL دریافت کنید
  • 5 از طریق بخش Boost کارت های بازی را با استفاده از سکه‌هایی که به دست آورده اید ارتقا دهید تا در بازی سریعتر پیشرفت کنید و بتوانید در بلند مدت سکه‌های بیشتری به دست آورید
  • 6 از طریق بخش Invite با به اشتراک گذاری لینک معرفی با دوستان خود، پاداش‌های بیشتری کسب کنید
اعتبار ایردراپ

امتیاز 4.5/5

نیازمندی ها

  • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

  • نام یا شناسه: SMPL
  • تعداد عرضه کلی: نامشخص
  • تعداد در دسترس: نامشخص
0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها