ایردراپبازی تون نیشن ToON Nation
تاریخ پایان: 2025-01-01
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: TON
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ بازی تون نیشن ToON Nation

اگر تا به امروز به وسیله هوش مصنوعی عکس خودتان را به صورت کارتونی تبدیل نکرده باشید، از طریق بازی ماینینگ تلگرامی جدید و جذاب تون نیشن Toon nation علاوه بر اینکه میتوانید در ایردراپ این بازی شرکت کنید، با آپلود عکس خود علاوه بر اینکه عکس شما را به صورت کارتونی (زن و مرد) به شما تحویل میدهد، در بازی هم سکه به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد.

این بازی توسط Powerhouse تیم سازنده Photo Lab ایجاد شده و نسبت به بازی های رقیبان دارای گرافیک بسیار جذابی است.

صفحه اصلی بازی تون نیشن Toon Nation

آموزش بازی تلگرامی تون نیشن Toon nation

اگر دوست دارید که عکس خود را به صورت کارتونی تبدیل کنید، در صفحه اول بازی با زدن دکمه Upload Photo عکس خود را آپلود کنید و منتظر بمانید تا تبدیل به عکس کارتونی شود 😁

شما در بازی سه بخش اصلی دارید: فارمینگ (Farming)، کیف پول (Wallet) و گنجایش بانک سکه (Vault).

بازی به این شکل است که در واحد زمان (ثانیه) کوین‌های بازی (TOON) برای شما به صورت اتوماتیک فارم (استخراج) میشود و درون کیف پول شما در بازی ذخیره میشود. این کیف پول گنجایش محدودی دارد و پس از پر شدن باید به بازی سر بزنید و از طریق Collect coin آنها را به بانک کوین خود (vault) منتقل کنید.

سرعت و گنجایش هر کدام از بخش های توضیح داده شده محدود است.

ترفند بازی: پس از عضویت در بات تلگرام تون نیشن وارد بخش Earn شده و کارهایی که امکان انجام دادن آن وجود دارد را تکمیل کنید تا کمی سکه به دست آورید. دقت کنید که در این بخش دو تب ” Daily Quests” و “Special Quests” وجود دارد، به هر دو تب برا انجام ماموریت‌ها سر بزنید.

پس از اینکه کمی سکه به دست آورید در بخش Upgrade با زدن هر یک از دکمه های زیر سرعت به دست آوردن پاداش خود را افزایش دهید:

 • افزایش سرعت فارمینگ (Increase Farming Speed): با ارتقا این گزینه تعداد سکه هایی که در واحد زمان (ثانیه) به دست می‌آورید مشخص میشود. مثلا اگر نوشته است 10 / sec یعنی به ازای هر ثانیه 10 سکه برای شما جمع آوری میشود.
 • افزایش محدودیت کیف پول (Increase Wallet Limit): این گزینه محدودیت کیف پول شما را افزایش میدهد. محدودیت کیف پول مانند همان نوار انرژی در بازی هایی مثل نات کوین، تپ سواپ یا همستر کامبت است.
 • افزایش ظرفیت بانک سکه (Increase vault Capacity): با ارتقا این گزینه ظرفیت بانک سکه شما در هنگام انتقال آن از کیف پول افزایش پیدا میکند و میتوانید سکه بیشتری برای خود ذخیره کنید.

سعی کنید پس از به دست آوردن سکه این سه گزینه را حداقل تا سطح 15 ارتقا دهید تا در ادامه سرعت به دست آوردن سکه TOON برای شما افزایش پیدا کند.

✅ پیشنهاد مهرارز

 

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن1دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

 • 1 از طریق این لینک عضو بات تلگرام تون نیشن ToON Nation شوید
 • 2 در شروع بازی روی دکمه Let the fun begin کلیک کرده و در هر صفحه جدید روی گزینه Skip کلیک کنید تا از توضیحات بازی عبور کند (اگر مایل بودید میتوانید توضیحات را بخوانید)
 • 3 در شروع بازی وارد بخش Earn شده و از طریق تب های Daily Quests و Special Quest کارهای خواسته شده را انجام داده تا سکه دریافت کنید
 • 4 به بخش Upgrade رفته و گزینه‌های مختلف را در بازی ارتقا دهید تا امکان افزایش سرعت و تعداد جمع آوری سکه TOON برای شما افزایش پیدا کند
 • 5 در بازه‌های زمانی مختلف وارد بازی شده و سکه‌های استخراج شده را جمع آوری کنید
 • 6 با معرفی دوستان خود از طریق لینک موجود در بخش Invite، پاداش اضافه به دست خواهید آورد
اعتبار ایردراپ

امتیاز 4/5

نیازمندی ها

 • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

 • نام یا شناسه: TOON
 • تعداد عرضه کلی: نامشخص
 • تعداد در دسترس: نامشخص

جدیدترین ایردراپ‌ها

5 1 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها