ایردراپیس کوین Yescoin
تاریخ پایان: 2024-08-20
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: TON
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ یس کوین Yescoin

بازی یس کوین یک بازی ماینینگ تلگرامی جدید با سبک tap-to-earn است که البته از نظر نحوه بازی کردن تفاوت زیادی با بازی‌های مشابه خود دارد.

در بازی هایی مانند تپ سواپ یا نات کوین شما بایستی بر روی یک سکه کلیک کنید تا امتیاز به شما اختصاص داده شود اما در بازی یس کوین تعداد سکه‌های زیادی به صورت همزمان روی صفحه گوشی شما ظاهر می‌شوند و برای ماین کردن کافی است انگشت خود را روی صفحه گذاشته و به سمت های مختلف (سمت ظاهر شدن سکه‌ها) بکشید تا برای شما امتیاز آن به حساب آید.

بازی yescoin که به تازگی منتشر شده است، در ابتدای شروع، با توجه به سبک جدید بازی، توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند. شما هم میتوانید جزو اولین نفراتی باشید که این بازی متفاوت را تجربه می کند.

آموزش بازی یس کوین

در ابتدای بازی برای دریافت 100 هزار سکه رایگان از طریق این لینک در بازی ثبت نام کنید، سپس در ابتدای بازی وارد بخش Earn شده و با انجام چند کار ساده مانند عضویت در شبکه‌های اجتماعی، کارهای خواسته شده را انجام دهید.

پس از دریافت امتیاز لازم که حداقل به 900K میرسد، وارد بخش Boost شده و گزینه های Multivalue، Coinlimit و FillRate را به صورت مساوی و تا جایی که امکان دارد به سطوح بالاتر افزایش دهید.

احتمالا با این روش میتوانید همه گزینه‌ها را تا سطح 8 ارتقا دهید.

بعد از آن وارد صفحه اصلی بازی شده، انگشت خود را به اطراف حرکت دهید تا کوین‌ها برای شما شروع به جمع آوری شود. اگر گوشی شما پشتیبانی کند، امکان ماین کردن با چند انگشت همزمان هم وجود دارد.

پس از جمع آوری کوین و خالی شدن نوار انرژی وارد بخش Boost شده و با فعال سازی گزینه Full Recovery نوار انرژی را پر کنید تا مجددا امکان ماین برای شما فرآهم شود. در روز امکان 3 مرتبه فعال سازی Full Recovery وجود دارد.

گزینه دیگری در بخش Boost وجود دارد به نام Chest 🧰 که با فعال کردن آن یک صندوق در صفحه بازی ظاهر میشود و با کلیک کردن روی آن حالت باران سکه فعال شده و سکه ها از بالا شروع به پایین آمدن می کنند.

در این حالت امتیاز شما به ازای هر سکه 2 برابر محاسبه می شود. همانند گزینه Full Recovery در روز امکان 3 بار فعال سازی گزینه Chest را خواهید داشت.

به دلیل اینکه این بازی به تازگی شروع شده است سعی کنید از بخش Boost، سطح هر یک از گزینه‌های قابل ارتقا را با جمع آوری سکه بالا ببرید تا در طولانی مدت امتیاز شما صعود شده و افزایش بهتری داشته باشد.

نکته پایانی اینکه حتما از طریق گزینه صورتی رنگ Join Squad بالا سمت راست، عضو یک گروه شوید تا پاداش مجزایی به ازای این عضویت به شما تعلق گیرد.

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی1خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

  • 1 در اولین مرحله و برای دریافت 100K سکه رایگان از طریق این لینک عضویت بات تلگرام یس کوین شوید
  • 2 کمی صبر کنید تا بازی لود شود بر روی گزینه Open کلیک کنید تا باکس جایزه برای شما باز شود و تا 1 میلیون یس کوین پاداش دریافت کنید
  • 3 سپس با کلیک روی دکمه نارنجی رنگ Play Yescoin وارد بازی خواهید شد، گزینه باز شده Back to game را کلیک کرده و همانند توضیحات و آموزش‌های بخش ابتدایی همین مطلب به صورت حرفه‌ای بازی را آغاز کنید
  • 4 با ارتقا لول به Silver یا Platinum یا سطوح بالاتر میتوانید با ورود به بخش Earn از بخش Onboard پاداش ارتقا سطح خود را دریافت کنید. سطح شما در بخش اصلی بازی و زیر عدد امتیاز سکه مشخص شده است.
  • 5 به ازای معرفی دوستان خود از بخش Frens به بازی حداقل 100K امتیاز دریافت خواهید کرد
اعتبار ایردراپ

امتیاز 3/5

نیازمندی ها

  • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

  • نام یا شناسه: نامشخص
  • تعداد عرضه کلی: نامشخص
  • تعداد در دسترس: نامشخص

جدیدترین ایردراپ‌ها

5 1 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها