تحت نظر
قیمت لحظه‌ای Cardano

cardano Cardano (ADA)

2.13%

$0.3853
17,238 تومان
44,733 تومان
نزولی: $0.3750 صعودی: $0.3975
حجم بازارمعاملات روزانهسکه در گردش
$13.54 $442.3435.05 ADA
ATHATH(% تغییر)تاریخ ATH
$3.090-87.49%2021-09-02

قیمت فعلی Cardano معادل $0.3853 با حجم بازار $13.54 می‌باشد. این قیمت در 24 ساعت اخیر 2.13% درصد افزایش یافته است.

دربارۀ Cardano

 

معرفی کاردانو Cardano

کاردانو یک پلت فرم غیرمتمرکز است که امکان انتقال ارزش های پیچیده قابل برنامه ریزی را به شیوه ای امن و مقیاس پذیر فراهم می کند.

این یکی از اولین بلاک چین هایی است که با زبان برنامه نویسی بسیار امن Haskell ساخته شده است.

کاردانو در حال توسعه یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که به دنبال ارائه ویژگی های پیشرفته تر از هر پروتکل قبلی است. این اولین پلتفرم بلاک چین است که از یک فلسفه علمی و یک رویکرد پژوهش محور تکامل یافته است.

تیم توسعه متشکل از یک گروه بزرگ جهانی از مهندسان و محققان خبره است.

پروژه کاردانو با سایر پروژه های بلاک چین متفاوت است زیرا آشکارا نیاز به نظارت نظارتی را در عین حفظ حریم خصوصی و حفاظت از مصرف کننده از طریق یک معماری نرم افزاری نوآورانه مورد توجه قرار می دهد.

این پروتکل دارای یک پشته نرم‌افزار بلاک چین لایه‌ای است که انعطاف‌پذیر، مقیاس‌پذیر است و با دقیق‌ترین استانداردهای نرم‌افزاری دانشگاهی و تجاری در صنعت توسعه می‌یابد.

کاردانو از یک سیستم حاکمیتی دموکراتیک استفاده می‌کند که به پروژه اجازه می‌دهد در طول زمان تکامل یابد و بودجه خود را تامین کند.

به طور پایدار از طریق یک سیستم خزانه داری رویایی. نوآوری تکنولوژیک کاردانو اولین پروتکلی است که Ouroboros را، الگوریتم اثبات سهام، را در خود جای داده است.

تیم IOHK از رویکرد "اصول اول" استفاده کرد که توسط تحقیقات دانشگاهی بررسی شده انجام شد تا کاردانو را از پایه بسازد.

نتیجه این تلاش مشترک اولین ارز رمزنگاری شده مبتنی بر کد هاسکل است که بر محصول قدرت صنعتی تمرکز دارد.

پروتکل چند لایه کاردانو

پروتکل چند لایه کاردانو عملکردهای پیشرفته ای را انجام می دهد و دارای یک لایه حل و فصل است که به زیبایی به یک لایه کنترل متصل شده است.

لایه تسویه حساب یک واحد حساب خواهد داشت، در حالی که لایه کنترل قراردادهای هوشمند را اجرا می کند و برای شناسایی هویت، کمک به انطباق (مثلاً و اجازه دادن به لیست سیاه) برنامه ریزی می شود.

با در نظر گرفتن نیازهای رگولاتورها با انجام این کار، Cardano اولین پروتکلی است که این الزامات را به روشی دقیق و مؤثر متعادل می کند و پیشگام رویکرد جدیدی برای ارزهای دیجیتال است.

وقتی لازم باشه. یک سیستم خزانه‌داری نیز در حال نصب است که پایداری پروتکل را تضمین می‌کند.

اکوسیستم کاردانو که برای کارایی و مقیاس‌پذیری مهندسی شده است، به کامل‌ترین ارز دیجیتالی که تا کنون ساخته شده است، تبدیل می‌شود. Conceptual Innovationi.

حریم خصوصی و مقررات

بلاک چین اصلی بیت کوین راهی برای انجام معاملات مستقیم و ناشناس افراد با یکدیگر خارج از کنترل بانک ها و دولت ها بود.

این امر حریم خصوصی در معاملات مالی را تضمین می کند، که یک حق اساسی فردی است، اما ناشناس بودن کامل می تواند نتیجه معکوس داشته باشد.

امروزه بیشتر پروژه های بلاک چین به دنبال پیشبرد اهداف حفظ حریم خصوصی یا مقررات هستند.

برای اینکه در سطح جهانی موثر باشد، ما فکر می‌کنیم که بلاک‌چین ما باید با یافتن ترکیب مناسبی از حفاظت از حریم خصوصی فردی و تدارک کنترل نظارتی، دایره را «مربع» کند.

Governance پروژه های بلاک چین عمومی و غیرمتمرکز بر مدل های حکومتی مبتنی بر جمعیت تکیه دارند.

این امکان کنترل دموکراتیک شبکه را توسط مشارکت کنندگان آن فراهم می کند، که برای ایجاد اقتصادهای واقعاً غیرمتمرکز ضروری است.

با این حال، اگر آنها به دقت طراحی نشده باشند، چنین حکمرانی می تواند به اشتباه در نظر جامعه شکل گیرد. هر دو جامعه بیت کوین و اتریوم شکاف های ویرانگری را در مورد چگونگی ارتقای شبکه های خود تجربه کرده اند - در مورد اتریوم که قبلاً باعث انشعاب شده است.

بلاک چین کاردانو یک مدل حاکمیتی محکم دارد که به جامعه اجازه می‌دهد تا تصمیمات شفاف و الزام آور را به طور دموکراتیک اتخاذ کند.

تامین مالی کاردانو

بلاک چین کاردانو نیازهای پیچیده ای برای نگهداری و توسعه دارد و می تواند به اندازه کافی بودجه خود را از نظر هزینه های جاری و سرمایه گذاری جدید تامین کند.

Ada یک ارز دیجیتال در بلاک چین کاردانو است.

با Ada، دارندگان می توانند ارزش را بین دوستان ارسال کنند، برای یک کالا یا خدمات پرداخت کنند، وجوهی را در صرافی واریز کنند یا یک برنامه کاربردی وارد کنند.

برای انجام یک انتقال در لایه تسویه، شما باید Ada داشته باشید، یا Ada را از طریق صرافی خریداری کنید.

همچنین این توکن بومی برای استفاده در برنامه های کاربردی ساخته شده بر روی لایه محاسباتی خواهد بود.

کیف پول کاردانو

Daedalus هر ارز دیجیتال برای ذخیره Ada به یک "کیف پول" نیاز دارد. به طور معمول این کیف یک برنامه نرم افزاری است که می تواند بر روی هر کامپیوتر یا گوشی هوشمند نصب شود.

ددالوس یک کیف پول بسیار مهندسی شده با ویژگی های امنیتی پیشرفته است که توسط IOHK به طور خاص برای بلاک چین کاردانو توسعه داده شده است و از دارایی های شما با پیشرفته ترین رمزنگاری محافظت می کند.

در آینده، ددالوس نه تنها از آدا، بلکه از سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، اتریوم کلاسیک و بسیاری دیگر پشتیبانی خواهد کرد.

بنیاد کاردانو به عنوان یک نهاد نظارتی و آموزشی برای کاردانو عمل می کند. ماموریت ما این است که:

پروتکل کاردانو و کاربردهای آن را استاندارد، محافظت و ترویج کنید. یک مرکز اجتماعی باشید که اطلاعات معتبر و به موقع در مورد فناوری و پتانسیل های گسترده کاردانو ارائه می دهد.

برقراری ارتباط و تأثیرگذاری بر دولت و نهادهای نظارتی، ایجاد مشارکت های استراتژیک با مشاغل، شرکت ها و سایر پروژه های منبع باز و کمک به ایجاد استانداردهای نرم افزاری رسمی برای Cardano، یک ویژگی حیاتی برای موفقیت بلندمدت آن و حیاتی در پذیرش و مشارکت دولت مناطق تمرکز:

پروتکل کاردانو - ما به عنوان یک بدنه استاندارد عینی برای پروتکل کاردانو که در طول زمان تکامل می‌یابد عمل می‌کنیم. جامعه کاردانو - ما از جامعه بلاک چین کاردانو حمایت، رشد و کمک می کنیم.

اکوسیستم کاردانو - ما برای گسترش و حفاظت از اکوسیستم کاردانو کار می کنیم. این شامل ارتقاء Cardano به عنوان یک پلت فرم برای نهادهای تجاری و خدمت به عنوان یک سازمان هدف برای شرکت های علاقه مند به پیوستن به Cardano.4 است.

خدمت به جامعه گسترده تر بلاک چین - هدف ما تأثیرگذاری و پیشرفت چشم انداز تجاری و قانونی در حال ظهور برای فناوری بلاک چین و به طور کلی ارزهای دیجیتال است.

ما فعالانه به دولت و نهادهای نظارتی نزدیک می‌شویم و با کسب‌وکارها، شرکت‌ها و سایر پروژه‌های منبع باز مشارکت استراتژیک ایجاد می‌کنیم.

IOHK که در سال 2015 توسط چارلز هاسکینسون و جرمی وود تأسیس شد، IOHK یک شرکت مهندسی و فناوری در سطح جهانی است که متعهد به استفاده از همتا به همتا است.

نوآوری هایی برای ارائه خدمات مالی به سه میلیارد نفری که این خدمات را ندارند. این گروه برای طراحی، ساخت و نگهداری Cardano تا سال 2020 قرارداد دارد.

EmurgoEmurgo یک نهاد سرمایه گذاری در اکوسیستم کاردانو است و هدف آن کمک، ادغام و تقویت برنامه های بلاک چین کاردانو است.

Emurgo قدرت دگرگون کننده ای را که فناوری بلاک چین به ارمغان می آورد جذب می کند.

به جهان در حال توسعه برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده بر اساس فناوری Cardano که توسط Emurgo تامین مالی و پشتیبانی می شوند، پتانسیل ایجاد برنامه های کاربردی را خواهند داشت.

نقشه راه MapIOHK اکنون لایه حل و فصل را منتشر کرده است.

این بدان معناست که شما می توانید به طور کامل مستقل از لایه محاسباتی توکن های Ada را تراکنش، تجارت و خرید کنید.

هدف لایه محاسباتی انتشار نسخه بتا تا سه ماهه اول سال 2018 است.

هنگامی که هر دو لایه حل و فصل و محاسبات فعال شوند، کاربران می توانند یک محیط سفارشی برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز در پشته Cardano راه اندازی کنند.

در سال 2019، IOHK قصد دارد روی مقیاس پذیری طولانی مدت کاردانو کار کند و قابلیت های آن را افزایش دهد.

به عنوان توسعه دهندگان، IOHK تا سال 2020 قرارداد بسته است تا مطمئن شود که کاردانو به اندازه کافی نگهداری می شود.

هدف ایجاد یک اکوسیستم پایدار است که توانایی تامین مالی و حمایت از خود را داشته باشد.


در حال لود دیتا
لطفاً، منتظر بمانید در حال دریافت داده‌های نمودار
تاریخ قیمت معاملات روزانه حجم بازار