تحت نظر
قیمت لحظه‌ای XRP

ripple XRP (XRP)

$0.940
مقدار تغییر در 24 ساعت اخیر:
-3.90%
حجم بازارمعاملات روزانهسکه در گردش
$44.50
میلیارد دلار
$2.79
میلیارد دلار
47.25
میلیارد دلار
XRP

قیمت فعلی XRP معادل $0.940 با حجم بازار $44.50

میلیارد دلار
می‌باشد. این قیمت در 24 ساعت اخیر -3.90% درصد افزایش یافته است.

معرفی ریپل XRP

ریپل نام اصلی پلتفرم ارزهای دیجیتال است که پروتکل تراکنش‌های آن در واقع XRP است، همانطور که اتریوم نام پلتفرمی است که معاملات در اتر را تسهیل می‌کند.

مانند سایر ارزهای رمزنگاری شده، ریپل بر روی ایده یک شبکه دفتر کل توزیع شده ساخته شده است که به جای هر مرجع متمرکز منفرد، به احزاب مختلف نیاز دارد تا در اعتبارسنجی تراکنش ها شرکت کنند.

این امر تراکنش ها را در سراسر جهان تسهیل می کند و هزینه های انتقال بسیار ارزان تر از بیت کوین است.

برخلاف سایر ارزهای رمزنگاری شده، انتقال XRP به طور موثر فوری است و نیازی به زمان تایید معمولی ندارد.

ریپل در ابتدا توسط یک شرکت واحد، آزمایشگاه‌های ریپل، تأسیس شد و همچنان توسط آن پشتیبانی می‌شود، نه شبکه بزرگ‌تری از توسعه‌دهندگان که توسعه بیت‌کوین را ادامه می‌دهند.

همچنین مقدار نوسانی از واحد پولی خود را ندارد.

در جایی که بیت کوین دارای یک استخر به طور مداوم در حال رشد با حداکثر نهایی است، و اتریوم از نظر تئوری محدودیتی ندارد، ریپل با تمام 100 میلیارد توکن XRP درست خارج از دروازه ایجاد شد.

این تعداد بدون ماینینگ حفظ می‌شود و بیشتر توکن‌ها متعلق به خود ریپل لبز هستند - در آخرین شمارش حدود 60 میلیارد. حتی با کاهش اخیر ارزش تقریباً نیم دلاری به ازای هر XRP، این بدان معناست که Ripple Labs در حال حاضر فعال است.

در حدود 20 میلیارد دلار ارز دیجیتال (توجه داشته باشید: قیمت ریپل اخیراً به شدت سقوط کرده است و ممکن است با خواندن این مطلب ارزش آن به مراتب کمتر از 60 میلیارد دلار شود).

55 میلیارد XRP در یک حساب امانی نگهداری می‌کند که به آن اجازه می‌دهد تا در صورت تمایل برای تامین مالی پروژه‌ها و تملک‌های جدید تا سقف یک میلیارد در ماه بفروشد.

فروش چنین مبلغی احتمالاً تأثیر شدیدی بر ارزش ارز دیجیتال خواهد داشت و این چیزی نیست که آزمایشگاه ریپل قصد دارد به این زودی انجام دهد.

در واقع، آزمایشگاه ریپل به دنبال استفاده از فناوری پشت XRP است تا امکان انجام تراکنش های بانکی سریع تر در سراسر جهان را فراهم کند.

در حالی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بر اساس ایده جداسازی تراکنش‌های مالی از سازمان‌های مالی ارزهای سنتی ساخته شده‌اند، ریپل به تمام معنا تقریباً برعکس است.

قیمت XRP توسط Ripple را می‌توان در کنار ارزش بازار و آمارهای اضافی در این صفحه یافت.

0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest
0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها