ایردراپدبلیو کوین W-Coin
تاریخ پایان: 2025-01-01
تاریخ توزیع: نامشخص
ارزش کل: نامشخص
پلتفرم: TON
گزارش سو استفاده دریافت ایردراپ
به اشتراک بگذارید!

ایردراپ دبلیو کوین W-Coin

مینی گیم دبلیو کوین W-Coin نام بازی تلگرامی جدیدی است که در سبک “دریافت پاداش به ازای تپ کردن” ایجاد شده است. دبلیو کوین یک بازی ماینینگ است که در آینده و طبق تصمیم کاربران (کامیونیتی) خود توکن خود را بر روی یکی از بلاک چین های اتریم، سولانا و یا تون راه اندازی خواهد کرد.

به احتمال خیلی زیاد این بازی هم همانند سایر بازی های تلگرامی بر روی شبکه تون راه اندازی میشود.

در بازی‌هایی مانند نات کوین، تپ سواپ و یا همستر کمبت شما میتوانید با خرج کردن سکه برای خرید ربات به صورت اتوماتیک حتی در زمانی که بازی نمیکنید، به عنوان پاداش سکه دریافت کنید اما wcoin برخلاف این بازی‌ها شیوه استیکینگ ارز دیجیتال که در دنیای واقعی هم اتفاق می‌افتد را شبیه سازی کرد است و کاربران میتوانند از طریق آن در قالب سکه پاداش دریافت کنند.

در زمان نوشتن این مطلب کامیونیتی و تعداد افرادی که این بازی را انجام میدهند به بیش از 7 میلیون و 500 هزار نفر رسیده است. 😯

صفحه اصلی بازی دبلیو کوین w-coin

ترفندهای به دست آوردن سکه در بازی wcoin

نکته اول اینکه در این بازی تسک‌های بسیار زیاد وجود دارد که با انجام دادن آنها میتوانید سکه های زیادی به دست آورید. برای دسترسی به این بخش وارد تب “Tasks” شده و به ترتیب از بالا به پایین تسک‌هایی که امکان انجام آن را دارید را تکمیل کنید.

در بازی دبلیو کوین حتی وقتی شمارش تپ های شما به عدد خاصی میرسد (مثلا 20000) به شما پاداش داده میشود. 😍

یک پاداش روزانه برای کسانی که هر روز وارد بازی میشوند، تحت عنوان Visit W-coin every day در نظر گرفته شده است، پس سعی کنید هر روز وارد بازی شده و سکه های رایگان آن را به دست آورید.

در اولین قدم پس از به دست آورد سکه های لازم وارد بخش Boost شده و ربات به نام W-orker 🤖 را خریداری کنید تا در زمانی که بازی نمی‌کنید برای شما سکه جمع آوری کند.

بخش استکینگ staking

بخش استیکینگ دبلیو کوین

در این بخش شما سه جایگاه برای استیک کردن سکه های به دست آمده خواهید داشت. سعی کنید با انجام ماموریت ها در بخش Tasks حداقل 50 هزار امتیاز به دست آورید و سپس یکی از این بخش ها را برای استیک کردن خود اختصاص دهید. توصیه میکنیم که استیک 14 روزه را فعال کنید تا 20% از سکه های استیک شده طی مدت 14 روز به شما پاداش داده شود.

پس از استیک کردن در بخش Tasks پاداشی را به خاطر این کار دریافت خواهید کرد (حداقل 20 هزار سکه). 🤑

هر چقدر تعداد سکه هایی که استیک میکنید بیشتر باشد پاداش شما پس از 14 روز بیشتر خواهد شد. البته امکان استیک کردن برای مدت 3 و 7 روز هم وجود دارد که پاداش شما کمتر خواهد بود.

پاداش های استیکینگ به صورت زیر خواهد بود:

 • استیک 3 روزه 2% پاداش
 • استیک 7 روزه 7% پاداش
 • استیک 14 روزه 20% پاداش

بخش Boost

بخش بوست w-coin

در این بخش شما دو گزینه دارید به نام های Full Battery و Lucky Dice دارید که در هر روز فقط سه مرتبه امکان فعال سازی آن را خواهید داشت.

بخش Full Battery را زمانی فعال کنید که نوار انرژی شما در بخش تپ کردن بازی صفر شده باشد. با فعال شدن این گزینه نوار انرژی (باتری) شما پر خواهد شد و امکان تپ کردن مجدد وجود خواهد داشت.

بخش Lucky Dice به این صورت است که پس از فعال سازی، یک تاس شروع به چرخش میکند و یک عدد تصادفی را نشان میدهد. با توجه به عدد تصادفی و سطح Tap شما، به ازای هر بار تپ کردن سکه چند برابری دریافت خواهید کرد.

در بخش Boosters گزینه هایی وجود دارد که در بخش زیر توضیح خواهیم داد:

 • Tap: با ارتقای سطح این گزینه از طریق خرج کردن سکه، تعداد سکه هایی که به ازای هر بار تپ کردن به دست می‌آورید +1 مرتبه اضافه خواهد شد. سعی کنید حداقل تا سطح 10 این گزینه را ارتقا دهید.
 • Maximizer: این گزینه در هر بار ارتقا دادن، سطح انرژی (باتری) 🔋 در بازی را 500 سکه، افزایش میدهد. این گزینه را هم حداقل تا سطح 10 افزایش دهید.
 • Charger: با بالابردن لول این گزینه مدت زمانی که باید صبر کنید تا نوار انرژی از صفر کاملا پر شود کاهش پیدا خواهد کرد. با چند بار ارتقا این گزینه، سطح آن Max (حداکثری) می‌شود.
 • W-orker: وورکر ربات بازی است 🤖 و در زمانی که در بازی حضور ندارید برای شما سکه دریافت می‌کند. 👈 اولین گزینه ای که باید به ازای خرج کردن سکه در بازی دریافت می‌کنید، این گزینه باشد.
 • Multiplier: این گزینه را با احتیاط فعال کنید ⚠️ چرا که به صورت تصادفی سکه های شما را از 1 برابر تا 100 برابر افزایش می‌دهد. قابلیت فعال سازی این گزینه در بازی فقط یک بار وجود دارد پس فقط زمانی آن را خریداری کنید که حداقل 10 میلیون سکه جمع آوری کرده باشید.

اگر شما هم به نکته و یا ترفندی دست پیدا کرده‌اید که میتواند به رشد سریعتر در بازی کمک کند از طریق بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارید.

واکنش شما چیست؟
1پسندیدن0نپسندیدن1دوست داشتنی0خنده دار
عضویت در کانال تلگرام مهر‌ارز، دریافت آخرین ایردراپ‌ها و ایردراپ‌های رایگان بیشتر!

مراحل قدم به قدم ایردراپ

 • 1 از طریق تلگرام موبایل با بات تلگرام دبلیو کوین W-Coin چت کنید
 • 2 بر روی سکه سیاه رنگ بازی تپ کنید (کلیک کنید) تا شروع به جمع آوری سکه کند
 • 3 با ورود به بخش Tasks و انجام ماموریت‌های خواسته شده پاداش‌های زیادی را در قالب سکه به دست آورید
 • 4 سعی کنید سکه‌های خود را از بخش Boost در جهت ارتقا سطح گزینه‌های مختلف و خرید ربات جمع کننده سکه خرج کنید تا رشد سریع‌تری در بازی داشته باشید
 • 5 با ورود به بخش Mates و گزینه Invite a mate یا Share a link دوستان خود را به بازی دعوت کرده و پاداش آن را کسب کنید
اعتبار ایردراپ

امتیاز 4/5

نیازمندی ها

 • تلگرام
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ
ارزش تخمین زده شده
نامشخص
به ازای هر ایردراپ
نامحدود
حداکثر شرکت کنندگان
نامشخص
تبلیغات در سایت بیت ایردراپ

اطلاعات بیشتر

 • نام یا شناسه: WCoin
 • تعداد عرضه کلی: نامشخص
 • تعداد در دسترس: نامشخص

جدیدترین ایردراپ‌ها

0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها