آیا لونا LUNA به کلی از بین رفت؟ می توان امیدی داشت؟

سقوط ارز دیجیتال برای چهارمین روز متوالی ادامه دارد که به طور مداوم هر روز یک میلیارد از ارزش بازار را خارج می کند.

در حالی که یک ترس شدید در میان معامله گران وجود دارد، چرا که تمام سرمایه گذاری های خود را از بازار خارج می کنند و حجم معاملات را بیش از 41.85 درصد افزایش می دهد.

ترا Terra که در کانون توجه سقوط قرار گرفت، برای سومین روز متوالی بیش از 90 درصد سقوط را ثبت کرد و به زیر 0.1 دلار و حتی 0.01 دلار معامله شد.

چارت و نمودار لونا
ریزش شدید قیمت لونا LUNA، آیا بازی برای این سکه تمام شده است؟

با وجود نوسانات شدید در دنیای ارز دیجیتال که آن را احاطه کرده و عمدتاً قیمت لونا-ترا Terra (LUNA)، آی پرتو امید برای یک بازگشت قوی برای سرمایه گذاران وجود دارد؟

شرکت Terraforms به شدت در حال تثبیت قیمت پگ 1 دلاری یو اس تی UST هستند که مجددا به زیر 0.5 دلار کاهش یافته است و این کار با مینت (Mint) و ضرب سکه های جدید لونا LUNA در حال پیگیری است.

بنابراین، به دلیل عرضه فراوان، قیمت ها مجبور به سقوط از یک صخره بزرگ هستند.

با این حال، اگر قرار است قیمت‌ها بالا برود، توکن‌های UST باید سوزانده شوند که زمانی اتفاق می‌افتد که UST به بالای 1 دلار برسد.

در حال حاضر، در بازه زمانی کوچک‌تر، می‌توان متوجه خریدهایی شد که نشان می‌دهد علاقه معامله‌گران تاحدودی برای خرید توکن های لونا و UST دست نخورده باقی مانده است.

با این حال، تا زمانی که قیمت UST در حدود 1 دلار تثبیت نشود، نمی توان انتظار بهبودی در این وضعیت قیمت لونا داشت. اما در نهایت ممکن است یک روند تلفیقی نزولی قوی تا آن زمان حفظ شود.

آخرین حمایتی که به مقاومت تغییر کرده است حدود 0.28 دلار است و تنها در صورتی که دارایی به این سطوح برسد، می توان انتظار توقف در روند نزولی را داشت، اما نه بهتر شدن شرایط.

همچنین، معامله گرانی که مایل به ورود هستند بهتر است مدتی منتظر بمانند تا زمانی که قیمت UST به نزدیک 1 دلار برسد.

از سوی دیگر، تسلط بیت کوین نیز به بالای 44 درصد رسیده است که نشانه خوبی برای شرایط باثبات بازار است.

به روز رسانی

مطابق با توییت جدید که در صفحه رسمی ترا (UST) منتشر شده است تمامی تراکنش های این شبکه در بلاک 7603700 به حالت توقف درآمده است.

برای جلوگیری از حملات بیشتر و پیدا کردن راه کارهایی برای بازگشت به اکوسیستم تا اطلاع بعدی کسی قادر به مبادله، خرید و فروش و یا انتقال لونا LUNA یا UST نخواهد بود.

به روز رسانی جدید

متاسفانه افراد بسیار زیادی به دلیل اتفاقات اخیر LUNA و UST سرمایه های خود را از دست داده اند، مدیر و سازنده بلاکچین ترا بعد از دو روز سکوت در رشته توییت جدیدی، پیامی را برای کامیونیتی دنبال کننده ارسال کرد.

با توجه به رشته توییت منتشر شده توسط سازنده لونا Do Kwon احتمالا دیگر اقدام خاصی بر روی TerraUSD یا همان UST انجام نخواهد شد.

اگر چه احتمال خیلی کمی برای بازگشت شبکه به حالت قبل وجود دارد، اما هدف اصلی تیم سازنده، نجات بلاک چین ترا و لونا است.

تیم اکوسیستم ترا در حال ایجاد برنامه ای برای بازگردانی شبکه ترا است که می توانید این پلن را در این لینک مشاهده کنید.

مشاهده توییت خالق شبکه ترا و لونا در بخش زیر:

نظرات خود را در مورد آینده این شبکه و کوین های لونا و TerraUSD با ما در میان بگذارد.

واکنش شما چیست؟
8پسندیدن2نپسندیدن0دوست داشتنی1خنده دار
5 1 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

1 دیدگاه
قدیمی ترین ها
جدیدترین ها بیشترین امتیاز
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها
رضا نیک زاده

من میگم فردا احتمالا10000تومن تا30000تومن رو میبینه