1 میلیون نات کوین رایگان 🤑 آموزش دریافت سریع

اگر شما هم به پروژه جذاب نات کوین (NotCoin) علاقه مند هستید و برای اولین بار این بازی را اجرا کنید، شاید به دست آوردن نات کوین به تعداد زیاد و کسب امتیاز بالا از آن کار دشواری به نظر برسد.

در این مطلب به شما آموزش می دهیم که چگونه در کمترین زمان ممکن 1,000,000 نات کوین به دست آورید.

نات کوین (Not Coin) چیست؟

نات کوین یک بازی تلگرامی بسیار ساده است که کاربران با عضویت در بات تلگرام نات کوین می توانند با کلیک کردن (تاچ کردن) پشت سر هم یک سکه بزرگ که در ابتدای بازی نمایان می شود امتیاز به دست آورند.

در زمان نوشتن این مطلب بیشتر از 6 میلیون کاربر به کانال تلگرام این بازی عضو شده اند و این تعداد روز به روز در حال افزایش است.

با توجه به رشد عجیب نات کوین شاید بتوان آن را یکی از بزرگترین بازی های وب نسخه 3 نامید.

پروژه نات کوین بر روی شبکه بلاک چین TON یا Open Network سوار شده است این شبکه بلاکچین را سازندگان تلگرام خلق کرده اند.

هر کاربر تلگرام به راحتی می تواند یک کیف پول (Wallet) شخصی را به صورت رایگان در تلگرام خود ایجاد نماید و کوین های TON را در آن خرید و فروش و مبادله کند.

به طوری که شما میتوانید به راحتی برای خرید تلگرام نسخه پریمیوم از رمز ارز TON استفاده کنید.

بازی نات کوین از اوایل سال 2024 شکل گرفت و هم اکنون ادامه دارد.

بیشتر بخوانید : کیف پول ارز دیجیتال چیست و چگونه کار می کند؟

بازی نات کوین چگونه کار می کند؟

نات کوین چگونه کار میکند

پس از عضویت در بات تلگرام و کلیک بر روی دکمه Play یک صفحه در تلگرام موبایل شما باز می شود که صفحه ای مانند تصویر بالا را مشاهده خواهید کرد.

همانطور که در تصویر قابل مشاهده است این بازی از بخش های مختلفی تشکیل شده است.

با کلیک کردن (تاچ کردن) پشت سر هم بر روی دکمه سکه، امتیاز به حساب شما اضافه خواهد شد و امتیاز شما بالاتر می رود. این روند تا زمانی ادامه پیدا میکند تا نوار انرژی صفر می شود پس باید منتظر بمانید تا این نوار مجددا پر شده و دوباره کلیک کردن را ادامه دهید.

دریافت امتیاز 100 هزارتایی ویژه نات کوین برای شروع با عضویت از این لینک

بخش های باکس ویژه

🎁 Frens : گزینه اول باکس ویژه از چپ هست که برای معرفی دوستان مورد استفاده قرار میگیرد. به ازای معرفی دوستان خود هم شما کوین رایگان دریافت میکنید هم دوست شما.

🪙 Earn : در این بخش شما قادر خواهید بود کوین اضافه دریافت کنید که به زودی به سراغ آن خواهیم آمد.

🚀 Boosts : در این بخش امکان افزایش توکن ها به ازای هر کلیک را خواهید داشت که آن را هم توضیح خواهیم داد.

✨ Trade : در این تب می توانید توکن های خود را به فروش برسانید که در مرحله پیش فروش بایستی حداقل 10 میلیون کوین داشته باشید تا امکان فروش آن وجود داشته باشد.

آموزش دریافت 1,000,000+ نات کوین رایگان در 60 دقیقه

با کمی بازی کردن متوجه خواهید شدن که رسیدن به یک میلیون نات کوین فقط با کلیک روی سکه کار بسیار دشواری خواهد بود. اما در اینجا ما به شما چگونگی دستیابی به این میزان کوین را آموزش خواهیم داد.

لطفا برای به دست آوردن 1 میلیون نات کوین تا انتهای این بخش را به دقت مطالعه کنید. اگر از قبل بخشی را انجام داده یا میشناسید می توانید از آن عبور کنید.

برای دریافت اولیه 100 هزار نات کوین حتما بایستی از لینک ما که در بالا درج شده است عضو بات تلگرام شده باشید که پس از عضویت گزینه Join Community را به شما نمایش میدهد. با کلیک روی آن و عضویت در گروه تلگرام نات کوین به بازی بازگشته و شروع به کلیک کنید. در اینجا 100 هزار توکن پس از کمی کلیک کردن به امتیاز شما اضافه می شود.

مرحله 1: وارد تب Boosts شوید. پس از ورود تصویری مانند زیر مشاهده خواهید کرد که تک تک بخش ها را توضیح خواهیم داد.

آموزش Boosts در نات کوین

در این بخش گزینه های زیر در دسترس خواهد بود:

4 گزینه بسیار مهم در تب Boosts وجود دارد که در بخش زیر توضیحات آنها خواهیم داد.

☝️ Multitap مولتی تپ

در ابتدای بازی به ازای هر کلیک بر روی سکه به شما 1 امتیاز داده می شود اما با خرید این گزینه که از سطح 1 و با 100 سکه شروع می شود، می توانید تعداد کوین های دریافتی را در هر مرحله 1 واحد افزایش دهید.

برای مثال اگر لول شما 5 باشد به ازای هر کلیک 6 سکه دریافت می کنید.

هزینه امتیاز ارتقا هر مرحله به صورت توان 2 افزایش پیدا می کند یعنی مثلا اگر در مرحله 1 با 100 سکه می تونید به مرحله دو بروید برای رسیدن به مرحله 2 به 2000 سکه نیاز دارید، مرحله 3 به 4000 سکه و … مثلا برای رفتن از مرحله 10 به 11 بایستی 1,024,000 سکه پرداخت کنید.

⚡ Recharging Speed یا سرعت شارژ انرژی

با ارتقا این گزینه به سطوح بالاتر سرعت شارژ انرژی در واحد زمان افزایش پیدا می کند.

این گزینه حداکثر 4 یا 5 سطح بیشتر ندارد و بعد از آن امکان ارتقا وجود نخواهد داشت. برای رسیدن به 1 میلیون سکه نات کوین بهتر است سریعتر این گزینه را به ماکسیسموم ارتقا دهید.

🔋 Energy Limit محدودیت انرژی

این گزینه باعث میشود تا محدودیت خط انرژی افزایش پیدا کند. به ازای ارتقا هر سطح از این گزینه محدودیت خط انرژی 500 سکه افزایش پیدا می کند.

در شروع بازی خط انرژی با 500 آغاز می شود و مثلا با رسیدن به سطح 10 این محدودیت به سطح 6000 سکه می رسد.

🤖 Auto Tap Bot ربات کلیک اتوماتیک

مهمترین گزینه در بین همه گزینه‌ها برای رسیدن به بیش از 1 یا 2 میلیون سکه نات کوین در کمترین زمان ممکن این گزینه است.

با خرید این گزینه که 20 هزار سکه نیاز دارد، در ساعاتی که نمیتوانید به تلگرام سر بزنید و روی سکه کلیک کنید ربات اتوماتیک این کار را برای شما انجام میدهد.

این ربات محدودهایی هم دارد که شامل:

  • شروع کلیک کردن بعد از 1 ساعت غیر فعال بودن
  • حداکثر 12 ساعت کلیک و بعد از آن متوقف شدن مگر اینکه شما قبل از این زمان خودتان مجددا بازی کنید

ابتدا گزینه های Energy Limit / Recharging Speed / Multitap را به سطح 3 ارتقا دهید و سپس با جمع آوری سکه ربات را خریداری کرده و بعد از آن به ارتقا به سطوح بالاتر فکر کنید.

🚀 توربو Turbo

در هر 24 ساعت 3 مرتبه می توانید گزینه Turbo را به صورت رایگان فعال کنید. قبل از فعال سازی توربو حتما مقدار کمی در حد 100 کوین شارژ در نوار انرژی داشته باشید.

پس از فعال سازی توربو گزینه Back یعنی بازگشت که در بالا سمت چپ (علامت فلش) می باشد را فشار داده تا به بخش اصلی بروید حال شروع به کلیک روی سکه کنید.

یک آیکون موشک 🚀 دقیقا مانند آیکون بخش Turbo روی صفحه ظاهر می شود مانند تصویر زیر، روی آن کلیک کنید.

حال با تمام توان روی سکه شروع به کلیک کردن کنید چرا که میزان امتیاز دریافت شده با فعال شدن این گزینه چند برابر می‌شود.

گزینه Turbo در نات کوین

با فعال شدن این گزینه تصویر پس زمینه که نشان دهنده فعال شدن آن است تغییر خواهد کرد.

⚡ انرژی کامل Full Energy

گزینه Full Energy را همانند گزینه Turbo تنها 3 بار در 24 ساعت می توان فعال کرد.

برای فعال سازی این گزینه از 0 بودن (خالی بودن) نوار انرژی مطمئن شوید و قبل از انتخاب آن تمام سکه ها را دریافت کرده باشید.

پس از فعال شدن این گزینه نوار انرژی به صورت کامل پر خواهد شد و شما می توانید مجددا شروع به کلیک کردن کنید.

در ابتدا سکه‌های موجود را با کلیک به دست آورید تا نوار صفر شود سپس به بخش Boosts بروید و گزینه Full Energy را فعال کرده و همزمان گزینه Turbo را هم فعال کنید حال به صفحه دریافت سکه بروید و شروع به دریافت سکه ها در حالت توربو کنید.

این کار را برای هر سه بار توانایی که در 24 ساعت به شما داده می شود تکرار کنید تا از کل توانایی های روز خود استفاده کرده باشید.

سریعترین راه برای دریافت رایگان 1 میلیون نات کوین

با انجام این روش ها در اندک زمانی قادر خواهید بود تا پاداش های 100 هزار سکه ای دریافت کنید.

در زیر امتیاز شما (تعداد سکه های کسب کرده) یک گزینه درج شده است که به چند دسته تقسیم می شود:

  • Bronze
  • Silver
  • Gold
  • Platinum
  • Diamond

در اولین مرحله شما در سطح Bronze (برونز) خواهید بود.

قبل از اینکه به توضیحات این بخش ادامه دهید سعی کنید که با یک یا دو ساعت بازی کردن و کارهایی که در بخش های قبل گفته شد سریعتر خود را به سطح Silver (نقره) برسانید.

از تب های صفحه اصلی وارد تب Earn شوید.

1 میلیون نات کوین رایگان

با اسکرول از بالا به پایین می توانید گزینه هایی را که در تصویر بالا هست را مشاهده کنید.

از ساده ترین بخش آغاز میکنیم یعنی جوجه ها!

با دریافت اولین 1000 سکه خود و زدن روی دکمه Earn 1000 Notcoin تعداد 3000 سکه رایگان دریافت می کنید که اگر در مراحل اولیه هستید می توانید از آن در ارتقا سطح گزینه های Boost استفاده کنید.

سپس از صفحه اصلی (جایی که سکه بزرگ هست) بالای امتیاز یک دکمه بزرگ قرار گرفته است با عنوان Join Squad با زدن این دکمه به صفحه دیگری منتقل می شوید.

در این صفحه لیستی از گروه ها را مشاهده میکنید که اگر در سطح Bronze یا Silver باشید گروه های زیادی برای انتخاب وجود ندارند.

اگر به سطح Gold برسید تعداد این Squad ها بیشتر خواهند شد.

برای شروع در هر سطحی که هستید همان Squad اول را انتخاب کنید و عضو آن شوید حال مجددا به تب Earn بازگردید و روی جوجه Join Squad کلیک کنید تا 5000 سکه دریافت کنید.

معرفی دوستان و 100 هزار سکه

با معرفی 10 نفر از دوستان خود می توانید 100 هزار نات کوین به دست آورید. یک ترفند ساده این است که اگر خودتان اکانت دیگری در تلگرام دارید، خودتان، خودتان را دعوت کنید و با همان لینک ثبت نام کنید و کمی هم با آن اکانت بازی کنید.

ترفند دیگر این است که در مهمانی ها لینک را برای دوستان و نزدیکان بفرستید و خودتان بازی را برای آنها اجرا کنید و کمی هم به آنها آموزش دهید و سپس علاوه بر دریافت پاداش معرفی، تعداد دوستان خود را به 10 نفر نزدیک کنید.

شما می توانید لیست دوستان معرفی شده را در تب Frens مشاهده کنید که اگر به 10نفر رسیده باشد با ورود مجدد به بخش Earn و کلیک بر روی گزینه Invite 10 Frens پاداش 100 هزار نات کوینی خود را دریافت نمایید.

بخش Specials در تب Earn

بر روی گزینه Follow Community کلیک کنید و منتظر بمانید تا صفحه ای مانند عکس زیر باز شود.

دنبال کردن شبکه های اجتماعی

در صفحه باز شده کمی به سمت پایین اسکرول کنید.

4 دکمه بزرگ قابل مشاهده است بر روی گزینه اول کلیک کنید و پس از باز شدن سایت توییتر، آن صفحه را ببندید تا مجددا به بخش Follow Community بازگردید (نیازی به داشتن حساب توییتر نیست).

بعد از چند ثانیه یک تیک سبز رنگ کنار گزینه انتخاب شده ظاهر می شود، به این معنی که این تسک را کامل کرده اید.

حال برای سه گزینه دیگر هم این کار را تکرار کنید.

توجه : ممکن است که یکی از گزینه ها شما را به عضویت در یک کانال تلگرام دعوت کند برای این گزینه حتما بایستی عوض کانال شوید تا تیک سبز انجام شود.

به دلیل شلوغی کانال های تلگرامی ممکن است فورا شما را عضو نکند بنابراین در عضویت شکیبا باشید و در صورتی که عضو نشد چندین بار امتحان کنید تا در نهایت عضویت انجام گیرد.

دو گزینه دیگر را هم به همین ترتیب انجام دهید و پس از پایان و دریافت هر 4 تیک سبز رنگ 200 هزار سکه رایگان به شما تعلق خواهد گرفت. 😍

اگر 200 سکه را در امتیازات خود مشاهده نکردید کافی است مجددا به تب Earn رفته و دوباره روی گزینه Follow Community کلیک کنید.

اگر کارهای فوق را انجام داده باشید و به سطح Gold رسیده اید در این بخش به دنبال گزینه Silver league bonus بگردید و با کلیک کردن روی آن 125 هزار نات کوین رایگان 🤑 دریافت کنید.

برای رفتن از لیگ Silver به Gold شما بایستی 200 هزار سکه را جمع کرده باشید. که اگر ربات Auto Tap Bot را فعال کرده باشید این اتفاق در طی کمتر از یک روز رخ میدهد.

لیگ نقره ای و 125 هزار نات کوین

سایر گزینه های بخش Special را مانند بخش Follow Community تکمیل کنید تا پاداش آن بخش را دریافت نمایید که در حال حاضر بخش ها شامل:

+100,000 نات کوینTonstarter Launchpad
+100,000 نات کوینX about TON
+200,000 نات کوینFollow Notcoin
+200,000 نات کوینFollow Community
+100,000 نات کوینNotcoin on X
+125,000 نات کوینSilver League Bonus

اگر مجموع موارد بالا را جمع بزنید پس از انجام تمامی موارد فوق 825,000 سکه نات کوین رایگان دریافت خواهید کرد. 😍

بخش Web3 World در تب Earn

در این بخش همانند بخش Specials گزینه های متعددی برای دریافت پاداش وجود دارد.

گزینه Create TON Space را پیدا کنید.

ایجاد کیف پول TON

پس از پیدا کردن این گزینه بر روی آن کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود.

روی دکمه آبی رنگ Start With tasks کلیک کنید. تمامی گزینه ها را Next بزنید و در نهایت صفحه جدید بازی می شود که بایستی روی دکمه Set up TON Space کلیک کنید.

البته اگر از قبل کیف پول تلگرام خود را ایجاد کرده باشید کافی است روی دکمه I have TON Space کلیک کنید.

پس از کلیک روی دکمه آبی پر رنگ پنجره ای باز می شود که تیک I agree to the Terms of User را فشار داده و روی دکمه Continue کلیک کنید.

کمی صبر کنید تا کیف پول ساخته شود و در پایان روی گزینه Start Exploring TON کلیک کنید. در صفحه جدید روی دکمه Back up via Email کلیک کنید و یا اگر گوشی شما Gmail و یا ایمیل پشتیبانی نمیکند بر روی گزینه Back up Manually کلیک کنید.

در Back up Manually عبارات نمایش داده را همراه با شماره هر عبارت و به ترتیب که شامل 24 کلمه انگلیسی است بر روی کاغذ یادداشت کرده و یا در جایی امن در کامپیوتر خود کپی کنید.

این عبارت Seed Phrase است که میتوانید در مورد آن در این لینک مطالعه کنید.

تلگرام بعد از اینکه این عبارات را نمایش داد برای رفتن به مرحله بعد به صورت تصادفی کلماتی را براساس شماره از شما میپرسد تا مطمئن شود که شما به خوبی این عبارات را در جایی ذخیره کرده اید. ذخیره امن این عبارات اهمیت بسیار بالایی دارد. به هیچ وجه این عبارات را در اختیار کسی قرار ندهید.

حال اگر کیف پول شما به درستی متصل شده باشد گزینه I have TON Space را مجددا کلیک کنید و کیف پول ساخته شده را متصل کنید.

کار تمام است و اگر دو تیک سبز دریافت کردید به شما 150 هزار سکه نات کوین رایگان پاداش داده می شود.

اگر پاداش در امتیازات شما لحاظ نشده بود مجددا روی دکمه Create TON Space در بخش Web3 World کلیک کنید تا پاداش به امتیازات شما اضافه شود.

با انجام تمام کارهای فوق همانطور که قول داده بودیم شما 1,000,000 سکه رایگان نات کوین دریافت کرده اید.

اگر در مراحل مختلف با مشکلاتی مواجه شدید در بخش دیدگاه ها یا از طریق گروه تلگرام مهرارز سوالات خود را از ما بپرسید.

واکنش شما چیست؟
0پسندیدن0نپسندیدن0دوست داشتنی0خنده دار
0 0 امتیاز
امتیازدهی
عضویت
اعلان برای
guest

0 دیدگاه ها
نظردهی درون متنی
نمایش همه دیدگاه ها